Vilniaus meras apie nacionalinio stadiono statybas – ar skubant neteks permokėti?

Vilniaus miestas Nacionalinį stadioną stato jau daugiau nei tris dešimtmečius. Pradėtas jis dar Sovietų Sąjungai skaičiuojant paskutines gyvavimo dienas. Antrą kartą užsimota statyti prieš pat 2008 m. krizę. Tačiau ir antras dublis žlugo, mat Gedimino Kirkilo Vyriausybė nepaskyrė žadėtų šimtų milijonų litų, o tuometiniai savivaldybės politikai irgi nepasižymėjo skaidrumu – pradėjus statybas juo lydėjo vienas skandalas po kito. Tad savivaldybei antrą kartą užkonservavus stadiono griaučius, Vilnius ir vėl liko vienintele sostinėje Europoje, neturinčia kokybiško nacionalinio futbolo stadiono.

Tačiau Vilniaus miesto savivaldybė nepasiduoda. Imasi statyti ne tik stadioną, bet ir daugiafunkcį kompleksą, kuriame be futbolo stadiono bus dar kelios futbolo aikštelės, kitų sporto šakų atstovams įrengtų sporto bazių, sporto muziejus ir net vaikų darželis. Pastatyti tokį didelį projektą užsimota dėl to, kad būtų gautos ES lėšos. Bet kai paaiškėjo, kad ES lėšų nebus, savivaldybė vis tiek neatsisakė didelio projekto. Savivaldybė teigia, kad sostinei trūksta sporto bazių, tad projektas reikalingas.

Tačiau klausimų dėl šio projekto kyla ne vienas – ar skubant nebus permokėta už statybas, ar tikrai pasirinkta geriausia vieta, kokia bus galutinė kaina ir ar neteks stadionui merdėti jį pastačius.

Šiuos ir kitus klausimus šiandien ir aptariame su Vilniaus miesto meru Remigijumi Šimašiumi.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų