• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trečiadienio rytą melagingai buvo pranešta apie esą padėtus sprogmenis Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Akropolis“

Trečiadienio rytą melagingai buvo pranešta apie esą padėtus sprogmenis Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Akropolis“

REKLAMA

„10.05 val. planas „Skydas“ atšauktas, patalpas patikrinę Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aro“ išminuotojai sprogmenų nerado“, – Eltai sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė Loreta Kairienė.

Dėl įvykio darbuotojai ir lankytojai į pastatą laikinai nebuvo leidžiami.

Nurodoma, kad elektroninis laiškas apie prekybos centre galimai paliktus sprogmenis gautas trečiadienio rytą. Apie laišką informuoti policijos pareigūnai, buvo įvestas saugumo užtikrinimo planas „Skydas“.

„7.19 val. gautas pranešimas, prekybos centro „Akropolis“ administracija gavo elektroninį laišką, jame rašoma apie planuojamą sprogdinimą. Pranešė apsauga. 7.40 val. buvo įvestas planas „Skydas“, buvo informuoti ugniagesiai ir medikai. Surinkta medžiaga pagal LR BK 285 straipsnio 1 dalį“, – Eltai sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė L. Kairienė.

Nurodytas Baudžiamojo kodekso straipsnis numato atsakomybę už melagingą pranešimą apie visuomenei gresiantį pavojų ar ištikusią nelaimę. Tas, kas melagingai pranešė ar paskleidė žinią apie visuomenei ar valstybinės reikšmės objektui, kuris atitinka Civilinės saugos įstatyme nustatytus požymius, gresiantį pavojų arba didelę nelaimę, jeigu dėl to buvo iškviestos pagalbos tarnybos, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų