Lietuvos muitinės pareigūnai Medininkų kelio poste sulaikė krovininį vilkiką, kurio puspriekabės grindyse aptiko apie 70 tūkst. litų vertės cigarečių kontrabandą.

Pasak Muitinės kriminalinės tarnybos atstovo spaudai, iš Baltarusijos per Medininkų kelio postą įvažiavusį krovininį vilkiką "Volvo" Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai nusprendė detaliai patikrinti. Pareigūnams pasirodė nelogiška, jog vilkikas iš Baltarusijos į Lietuvą grįžta tuščias.

Patikrinę "tradicines" krovininių vilkikų puspriekabių vietas, kur dažniausiai slepiama kontrabanda, muitininkai įsitikino, jog ir šiuo atveju jų įtarimai pagrįsti - grindyse slypėjo apie 11 tūkst. pakelių nelegalių rusiškų rūkalų.

Iš viso į grindyse esančias ertmes buvo prigrūsta trijų rūšių cigarečių "Imperial Classic Red", "Viceroy Red" bei "Saint George Blue". Visi rūkalai buvo su rusiškomis banderolėmis.

Dvi pirmosios sulaikytų cigarečių rūšys tikriausiai būtų gabenamos toliau į Vakarų Europą, kur jos ypač populiarios, o "Saint George" rūkalai veikiausiai buvo skirti Lietuvos juodajai rinkai.

Krovininio vilkiko vairuotojas Lietuvos pilietis I. T. po apklausos paleistas. Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vairuotojui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.


Rašyti komentarą...
s
seiminija
2010-03-23 07:47:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi kaip gaila , as kaip tik "Saint George Blue" ir rukau .Vadinasi brangs ...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų