Pasienyje su Rusijos Kaliningrado sritimi pasieniečiai sulaikė Vilkaviškio rajono gyventoją, kuris automobilyje įrengtose slėptuvėse vežė daugiau kaip 3 tūkst. kontrabandinių cigarečių pakelių.

Ketvirtadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kybartų užkardos pasieniečiai jį sulaikė Kybartų miestelyje, kai sustabdė automobilį "Volkswagen Passat". Jį vairavo 29-erių Vilkaviškio rajono gyventojas.

Nors vairuotojas iš pirmo žvilgsnio nieko draudžiamo negabeno, pareigūnams automobilis ir vairuotojas sukėlė įtarimų.

Tikrindami detaliau pasieniečiai nuėmę galinį automobilio bamperį aptiko tris angas, per kurias į dugne suvirintą slėptuvę buvo sudėtos cigaretės. Rūkalų buvo aptikta ir slėptuvėje po galine automobilio sėdyne bei po apdaila prie priekinės keleivio sėdynės. Iš viso rasti 3245 pakeliai cigarečių su Rusijos banderolėmis.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką vairuotojui pradėta administracinės bylos teisena. Pasieniečiai jam įteikė ir šaukimą atvykti į Vilkaviškio rajono apylinkės teismą, kuris nagrinės šią bylą.

Vilkaviškio rajono gyventojui gresia bauda nuo 10 iki 20 tūkst. litų ir automobilio konfiskavimas.


Rašyti komentarą...
m
me
2010-01-22 14:06:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
kazkaip vis pilna tu zinuciu su cigareciu kontrabanda. tai ar daugiua pagaunam ar daugiau veza per siena?
Atsakyti
0

c
ck
2010-01-22 15:08:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
kad nybloga ta sleptuve turetu buti :) toks kiekis iejo.
Atsakyti
0

D
Daiva
2010-05-21 11:15:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
bet mūsų teismai ir nevienodai dirba, už tai ir rizikuoja tiek daug vežti.... pagal mūsų teisingumą KAS DAUGIAU VEŽA TAS MAŽIAU BAUDOS GAUNA....ir neatsižvelgia KODĖL TAIP ŽMONĖS DARO IR RIZIKUOJA.... Aš tai nieko prieš.... Patys teisėjai ir prokurorai pulina tas cigaretes....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų