Rašyti komentarą...
SD nevykėliai - vienas kriuksi, kitas verkia, trečias ir toliau vagia, ketvirtas auksinius šaukštelius perpardavinėja, penktas putino laukia, šeštas komunizmą sapnuoja, septintas raudonarmiečio uniformą matuoja, aštuntas sysaliojaa...
Vilija, persikrauk čemodaną ir varyk
Vilija, persikrauk čemodaną ir varyk
į Briuselį. Tik ten vieta tokiems dykaduoniams bezdėtojams kaip tu
Gabrielius jau Kiniją ir Vokietiją pastatė į vietą, ką jam reiškia surengti naujus rinkimus
Čia tie kurie Lietuva nuvarė nuo kojų...
Partijos motulė galvoja apie valdžios paėmimą,kaip Leninas,kewlia susikompromitavusius veikėjus į viršų. Ar nepagalvoja,kaip savo nariams perkrauti smegenines,kad dirbtų sąžiningai valstybei,o ne partijai? Jinai sėdėdama Briusely sau rami.
Ka gero padare Blinkeviciute!?Ji sau sedi Briuselyje ir peza ir nieko nedirba. Reikia tureti sazines ir neklaidinti rinkeju. Kai ji gina savus tai tiki ir teisinga, o kiti tai gina ir tiki tuomet blogai. Man Blinkeviviute tik tuscios kalbos ir tiek. Rinkejams reikia labai pagalvoti ka ji kalba nesamones, liudna.
briuselio ponia atsimena,kaip socdemų vadas medžioklėje vos nepardavė dalį Lietuvos Latvijai...
Vaje kokie patenkinti komunisteliai, tikisi vel ilist i valdzia, skaistuoli meriuka prakist i premjerus, tik ar ne per anksti dziaugiasi, mazai beliko vatinuku ir marsistu, kurie uz juos balsuotu, zmones nebetiki jusu pasakom apie sviesu rytoju ir nebenori betvarkes valstybeje..
Krupskaja bendraminčiu apsuptyje .
Kad simonytei ir gabrieliumi su galva negerai tai tauta mato.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų