Vilniaus teritorinės muitinės (VTM) pareigūnai sulaikė kontrabandinių cigarečių už 38 tūkst. litų.

Pasak VTM atstovės spaudai, muitinės pareigūnai Medininkų kelio poste sulaikė iš Baltarusijos vykusį Lietuvos pilietį V. D. Muitininkams įtarimą sukėlė šio piliečio vairuojamas automobilis "Renault" - į akis krito aukščiau nei įprasta tokio tipo automobiliams iškeltas dugnas.

Iš vairuotojo muitinės pareigūnai išgirdo tradicinį atsakymą, kad neleistinų prekių ir daiktų automobilyje nėra. Pareigūnams neliko nieko kito, kaip tik nuodugniai apžiūrėti įtartiną automobilį. Neilgai trukus paaiškėjo, kad automobilis su dvigubu dugnu pilnas nelegaliai gabenamų cigarečių "Viceroy Red" - net 4460 pakelių. Sulaikyto kontrabandinio krovinio vertė siekia 32 tūkst. litų.

Raigardo kelio poste muitinės pareigūnams įtarimų sukėlė Baltarusijos pilietės V. K. vairuojamas automobilis "Seat". Jį patikrinę muitininkai po užpakaliniu buferiu aptiko įrengtą slėptuvę, prikimštą 750 nelegalių "Viceroy International Blend" cigarečių pakelių už beveik pusšešto tūkstančio litų.

Nepasisekė ir Lietuvos piliečiui K. S., kurio vairuojamą automobilį "Volkswagen" muitinės pareigūnai irgi sustabdė Raigardo kelio poste. Nors neleistinai vežtų cigarečių vertė viršijo tik 500 litų, muitinės pareigūnus nustebino automobilio vairuotojo išradingumas.

Nelegaliai gabenamos cigaretės buvo suslėptos į vietoj akumuliatoriaus įmontuotą slėptuvę. O priekinėje panelėje buvo įmontuotas ir kone idealiai užmaskuotas motociklo akumuliatorius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų