REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Santaros klinikų medikai gydo vos vienerių metų vaiką, kuriam lūžo koja ir buvo nubrozdintas veidas. Berniuką pirmiausia į Ukmergės ligoninę atvežė dar du vaikus turinti, bet pati jų neauginanti 27-erių mama.

Santaros klinikų medikai gydo vos vienerių metų vaiką, kuriam lūžo koja ir buvo nubrozdintas veidas. Berniuką pirmiausia į Ukmergės ligoninę atvežė dar du vaikus turinti, bet pati jų neauginanti 27-erių mama.

REKLAMA

Ji tiek pareigūnams, tiek medikams tvirtina, kad mažylis užsigavo pats, esą krisdamas iš lovytės. Medikai priėmė sprendimą berniuką pervežti į Vilnių, o kas ir kaip sužalojo vaiką, ėmė tirti policija, pradėjusi ikiteisminį tyrimą. 

Daugiau apie tai – TV3 žinių reportaže.  

Į Ukmergės ligoninę mažylis pakliuvo sekmadienį apie devintą vakaro. Metų ir dvejų mėnesių sūnų atvežė pati mama. Netrukus medikai priėmė sprendimą mažylį pervežti į Vilnių, ir šiuo metu jis gydomas Santaros klinikų vaikų ligoninėje. 

Medikai nekomentuoja mažylio būklės. Šaltinių teigimu vaikui nubrozdintas veidas, lūžusi koja. Mama ginasi, esą vaikas nusibrozdino pats. 

REKLAMA
REKLAMA

„Pirminiais duomenimis, vaikas iškrito iš lovytės pats. Įvyko, kaip ir nelaimingas atsitikimas. Tačiau yra pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kurio metu bus išsiaiškintos visos aplinkybės“, – teigia policijos atstovas Ramūnas Matonis. 

REKLAMA

Neatmeta pareigūnai ir kitos versijos, esą mažylį galėjo sužaloti suaugusieji. 

„Ikiteisminis pradėtas dėl fizinio skausmo sukėlimo. Nesunkaus sveikatos sutrikdymo“, – aiškina R. Matonis. 

Žinoma vaiko teisių specialistams

Dvidešimt septynerių vaiko motina policijai nežinoma, tačiau puikiai pažįstama vaiko teisių specialistams. 

„Ji žinoma, nes jau kurį laiką teikiama pagalba, kadangi šeimoje auga šitas mažiukas vaikelis, tai atvyksta ir individualios priežiūros specialistas, padėti mamai tvarkytis buityje, pasižiūrėti vaikutį. Yra ir daugiau vaikų, kurie su mama šiuo metu neauga“, – kalba Vaiko teisių tarnybos atstovė Lina Baranauskienė. 

REKLAMA
REKLAMA

Mažylį mama augina su sugyventiniu. Bet jis, kaip sako vaiko teisių specialistė, nėra sužaloto berniuko tėvas. Be šio mažylio moteris turi ir dar du vaikus, bet jų neaugina. 

„Šis berniukas gyvena su mama. Reiškia, vienas vaikas šeimoje. Motina turi daugiau vaikų, tačiau šiuo metu jie gyvena su savo biologiniais tėvais. Šitas vaikas gyvena vienas su mama, turi daugiau biologinių vaikų, tačiau kartu su jais negyvena“, – sako L. Baranauskienė. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jeigu paaiškėtų, kad tai nėra nelaimingas atsitikimas, o mažylį sužalojo suaugusieji – gresia iki penkerių metų kalėjimo. Policija sako, kad pastaruoju metu tokių atveju, kai į ligoninę pakliūva įvairius sužalojimus patyrę vaikai – daugėja. 

„Pernai nukentėjusiųjų vaikų nuo smurto artimoje aplinkoje yra 689, tai palyginti su 22 metais Tai yra 11 procentų daugiau“, – teigia R. Matonis. 

Dažniausi sužalojimai mėlynės, galūnių sužalojimai. Kaulų lūžiai.

Daugiau sužinokite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje. 

įstatymas, kad jei motina neaugina vaiko jai privalomai perkerpami kiaušintakiai. Jei atimtos teisės būti motina tai ir turi būti atimtos iki galo ir tėvui taip pat. O dabar nubaudžia vaiką atiduoda valstybei ,o patys vėl gimdosi ir taip be galo mums ant sprando užkrauna. Geriau paramą normaliomis šeimoms skirtų kurios galėtų daugiau vaikų išauklėti ir užauginti. O tie asocialsi tegu duodami kiek nori ,bet vaikams gyvenimų negadina.
Jei atimama teisė vairuoti ,tai žmogus nesilaikantis įstatymo yra baudžiamas. Jei atimta teisė būti tėvais jie spjauna į visuomenę ir įstatymus ir pasidaro kitą vaiką. Realybėje valstybė baudžia vaiką atimdama iš jo teisę turėti tėvus, o tie degradai toliau sau dauginasi. Kažkokioje utopijoje gyvename, kur vienai grupei žmonių galima pažeidinėti įstatymus.
Na jeigu mano vaikas,, parklūps,, sportuodamas kviesiu greitąją ir policiją kol mėlynių nėra. VTT nežiūri, kur reikia..-.Beprotybė Lietuvoje.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų