Rašyti komentarą...
Neisgirdau nei vieno konkretaus atsakymo tik kazkokie pavepeliojimai ir net ne itema. Geda klausytis sitokio Sveikatos Ministro pasisakymo
As manau, kad jam nusispjaut i liaudi…
Povilas kam ką nors galima kalbėti apie mediciną tik ne Verygai.Pirmiiausiai jis nedalyvavo farmakologijos biologijos,biochemijos,nekalbant apie psichologijos nesiplėsdamas pasakysiu apie pastarąją discipliną:anglas sako:nesu toks turtingas kad pirkčiau pigų daiktą,pas mus visais laikais:pigus daiktas prastas daiktas!!!Jo vaistų reforma,daug žmonių mirčių guli ant jo sąžinės.Šitos psichologinės doktrinos psichologijos gyd.negalėjo Nežinoti!!!
,,Žinau, kad nieko nežinau,,. Toks įspūdis susidaro klausantis sveikatos ministro. Būtų juokinga, jei nebūtų graudu. Kartais ko gero, geriau patylėti, nei šitaip nusikalbėti.
Jo sitie veryga ir dulkys tinkami pakorimui saudyti tokiu padlu neapsimoka per brangu jie dirba SVABUI IR STOROSUI PAKARKITE GERIEJI ZMONES SITAS PADUGNES .
Koks jis molis ,kaip toks kvaisa gali dirbti toki atsakinga darba! Vis blogyn ir blogyn Lietuvele Marijos zemele...todel ir turi buti isvalymas nuo tokiu specialistu! Toks jausmas ,kad pirmokas sedi ! Siuksliu kruva musu vyriausybe su savo sveikatos kakuciu! Smirda sudais!
Labai gerai,- mums kaip tik tokio ir reikia
O pats Veryga kiek nesąmonių pridirbo, kaip buvo ministru?! Psichiatras buvęs, tai juk žino, kad bet kokie pokyčiai žmogui ne į naudą, bet ne, vaistai pakeisti į pigesnius tipo į tokius pačius, nors žmogui jie netinka. Ir daug visokių kliedesių prigalvojęs, kaip dirbo, kad tik išplaut valstybės pinigus.
@nuomonė Nesamones pezi ,o del vaistu visas pasaulis zino ,kad jue negydo o uzmusa simptomus! Problemas reikia spresti peadeti nuo saves ka ikisi i skrandi ka rukai ir gyvenimo budo! Psichologiskai zmones sau isiteikia ,kad neveikia vaistai butent kiti ,o sudetis ta pati! Zmogui duok paracetamoli ir sakyk kad tai nuo sirdies vaistas ir stebek! Tada pamatysi atsakyma ! Jei jis nezino ,kad paracetamolis ir isgirsite ats ,kad jam pagerejo! Esu ne karta isitikinusi!
O pats tau jau angelas buvo nieko neismanantis sedejo kaip karbauskelio suo prie kojos ir tik viska draude
Puiki vyriausybė: pinigų duoda, projektus skatina, sveikatos sistema veikia. O opozicija ir yra tam, kad lotų ant pozicijos. Kai patys buvo valdžioje ne ką tepadarė. Vos atgal į balanos gadynę nenutempė. Gerai, kad SGD terminalo nespėjo parduoti. Sėdėtume visu 100 proc. ant ruskių adatos dabar.
Tai kad visa vyriausybė tokia, o ir seimas kuris šitą vyriausybę subūrė. Konservai beraščiai, KGB darinys Lietuvoje.
@Vytautas Čia tu paskutiniame Respublikos straipsnyje paskaitei?
Į viršų