Rašyti komentarą...
Niekada nebalsavau už konservatorius
Niekada nebalsavau už konservatorius
Dabar konservatoriams bus proga pasireikšt,valdžia jūsų rankose
Veryga!!!!! Eik namo, uzteks sudmala uzsiimt ir taip daug nesamoniu pridirbes, apvertes viska aukstyn kojom, ligonines isnaikines o dabar mat lovomis bando rupintis.
Nejaugi dar profesionalams neaišku, kad šuns balsas į dangų neina, nusileiskit ant žemės!
Karbowskis amžinai kaltų ieškojo, dabar ir aferygis!Tai jam konservatoriai kalti,kad vyko machinacijos su testais?Kad žmonės prarado galimybę patekti į ligonines ir mirdavo prie durų?Kad iš ligonių atėmė jiems įprastus vaistus ir pavertė juos bandymų triušiais?Dar turbūt kalti,dėl jo napoleono sindromo?Vargšelis!
O dieve tuos koncervus verst reik oi bus bėdos Lietuvoje
@Xxl Didžiausia Lietuvos bėda tuoj dings iš valdančiųjų!
O dieve tuos koncervus verst reik oi bus bėdos Lietuvoje
valdantieji niekada del nieko nebuvo ir nera kalti cia jau karbauskio politika tokia net del savo klaidu visada apkaltindavo kitus veryga gal nepamena kaip atsiputes atostogavo kai prezidentas ragino stabdyti atostogas nes situacija astreja bet ministras su savo globeju visa laika suoke kad viskas gerai viskam pasiruose visko turim dabar kaip visada isvarto faktus savo naudai
Lietuvis lietuviui geriausias patiekalas.
Plikis su barete jau nori nusiplauti. Pats vėluoji abu kartus. Bijai, pijoke, atsakomybės. Ir negąsdink čia konservatorias. Tavo šūdinų kolkoznikų tai jau tikrai nebus.
NUO kada pasidare visi //PROTINGI // VISKA //ismanantys// kur buvote anksciau labai viska gera komentuoti po ivykusio fakto jus sitie komentatoriai VERYGOS -DAKTARO neverti nago JUODIMO
@AIDAS VERYGA-MENGELĖ!!!SADISTAS!!LIGONIŲ IR SENŲ ŽMONIŲ NAIKINTOJAS!
Į viršų