Veryga konservatoriams: „Tai jūs buvote stabdis“

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga penktadienį savo socialinėje feisbuko paskyroje rėžė kritikos konservatoriams dėl tariamų jų priešiškų veiksmų pandemijos ir ligoninių pertvarkos atžvilgiu.

„Rimtai? Nejaugi jūs tikrai nesuvokiat situacijos rimtumo ir atsakomybės, kurią jums teks perimti?

Ir visa tai po susitikimo jūsų frakcijoje, kai jau buvo panašu, jog galima kalbėtis.

Tuomet aš priminsiu jums, gerbiami „nekenčiami“ konservatoriai, kad tai jūs buvote pagrindinis stabdis, trukdęs pertvarkyti ligoninių sistemą ir šiandien labai sunku koordinuoti išbarstytus ir vietinių politikų intrigomis apaugintus sveikatos išteklius.

Tai jūs buvote stabdis, sutrukdęs SAM pavaldžių įstaigų pertvarkai ir šiandien neturime sutelktų institucinių išteklių (galiu tik priminti, kad NVSC ir Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras turėjo tapti viena įstaiga). Tai būtų leidę be vargo transformuoti išteklius ir padėti NVSC.

Tai jūs buvote tie, kurie tyčiojotės ir kritikavote sveikatos biudžeto rezervą, kalbėdami, kad ar tik ne „kokiai epidemijai ruošiamės“. Ir atsitik tu man taip, kad būtent šitas rezervas leido subalansuoti sistemą ir nepatirti jai jokių finansinių netekčių. Dar daugiau, jis leido anksčiau nei planuota padidinti medikų atlyginimus.

Kalbat apie kažkokią „kitokią“ politinę kultūrą ir susikalbėjimą. Tai paskaitykite, ką prirašėte“, – sakė A. Veryga.

Rimtai? Nejaugi jūs tikrai nesuvokiat situacijos rimtumo ir atsakomybės, kurią jums teks perimti? Ir visa tai po...

Posted by Aurelijus Veryga on 2020 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis

 


Rašyti komentarą...
l
lietuvė
2020-11-06 11:25:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolis ministras ,kad išrėžė tiesą į akis . Tik kažin , ar tiems savimyloms ir garbėtroškoms daeis ? Juk jie vaizduoja save neklystančiais , visavaldžiais . Belieka su didžiausia baime laukti , kaip bus toliau , kas mūsų laukia .
Atsakyti
-35

J
Jonas
2020-11-06 11:08:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
ar tie atėję į seimą klounai supras atsakomybę? niekas jiems nerūpi,gal tik pyderu vedybos ir ką nors pavogt,visi jų rūpesčiai.
Atsakyti
-28

O
O
2020-11-06 11:44:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
labiausiai tai gaila kad musu valdzios kurias isrenkame ir jais pasitikime,net ir tokiose sudetingose ir visiems gyvybiskose situacijose nepamirsta politikavimo ir nesugeba susutelkti ir priimti tokius svarbius sprendimus.gaila labai gaila,nesinori nieko toje valdzioje ir matyti,nes jie neatstovauja musu eiliniu zmoniu.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (36)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų