Rašyti komentarą...
Verygai blogas sapnas prisisapnavo, kad covit ji Ciaplinsko kūne pastojo. Tai ryte atėjo ir atleido, kad daugiau negazdintu verygiuko. Jis bijo Ceplinsko, nes jis gali jo klasta atskleisti.
O kodėl pats Veryga nesinesdina? Kada jis baigs visus gadinti ir kvaili ti žmonės? Lyg mes būtume jo pacientai. Mes patys turime savo protą ir galime save saugot be jo nurodymų ir gazdinimu. Tegul nesdinasi pats ir palieka ramybėj žmonės nevares jų į kapus savo paranoja.
teisingai ,kad atleidi,reto bukumo žmogelis,vaizdavęs visažinį.
@Jonas Pačio didžiausio bukumo-tai psichiatrų vadas!!!!
@Jonas Pritariu ir aš girdėjau Čaplinską kalbant per LRT radiją tai visiškai nieko nepasakė netgi žurnalistė ir ta man atrodo nesuprato apie ką jis kalba ir ką nori pasakyti
@Nina Jei tu nesupratai, nereiskia, kad kiti nesuprato
Simonyt, atstatyk ta ju kvailyste
TIK TIE ZEMLIADELCAI TAIP SUGEBA REIKEJO KOMISIJA SUKURTI PAPRASYTI KIAULIU FERMOS VEDEJA BUTU PADARIUSI JI TIK TA IR MOKA
Paskutiniai ministro pasispardymai. Jis apgailėtinas , bet svarbiausia, kad jis pats to niekada nepripažins. Nors taip ,,įkando". Tiesa valdančiui nepatinka. O kiek daug skriaudos jis atnešė per visą kadenciją ! Tai jau ne politika ar susidorojimas - tai jau žmogaus diagnozė. Laukiau tos dienos kada verygžudis išeis . Bumerangas suveikė.
Čaplinskas kiek žinau atleidžiamas ne pirmą kartą ne tik Verygos. Praeityje ir kiti buvo atleidę, bet jis kažkaip išsilaižo. Ką jis gero daro? Dėl atleidimo tos pačios melodijos. Teisingai padarė ministras.
@Šantaramas Po ministro kauke slepiasi sadistas maniakas!
Veryga tikrai nesveikas
Prezidentas turetu vetuot situ svolaciu istatymu pakeitimus , rentos iki gyvos galvos, caplinsko atleidima... Atvirksciai, reik buvusiems seimunams kelt baudziamas bylas ir sodint po viena kurie cyrkus krete visus ketverius metus !
Čia ir arkliui aišku. Politinis susidorojimas. Teisingi Ciaplinsko žodžiai...
@Siaubo nueinanti valdzia tai kad tas Čeplinskas avinų avinas,jį vyt iš visur.
@zosia O jau tu protinga?Geriau būtum patylėjusi!
Į viršų