Rašyti komentarą...
Pirmoi eilei reikia visus iki viena is seimo ismiasti verslinikus ar susijiejuseis su verlslu ir tada Lietuvoja atlyginimai gal normalus taps ato jie priima tokius istatymus tik darbdavio naudai o apie smulku versla reikia patylieti atims nulups viska kas imanoma o apie paskola cia tamsta kalbieja tai gal patc ir teiki ta paskola ir paskui paskutinius trusikus maunat blia
Tai ble juk litvinai orientuojasi ir pavyzdžius ima iš tų šalių iki kurių Lietuvai labai toli. Tai ko če verkšlena dėl tų kelių kapeikų.
@Jaja Kam litvinai Lietuvei
Jei negali mokėti normalaus atlyginimo tai verslinyke bankrutuok.
Tegul patys ir dirba tie smulkus verslininkeliai
Nereikalingi tokie verslininkai jei negali mokėti normalių algų, valstybė už juos moka kompensacijas šildymui.
@Stasė Keistas tamstos poziuris pripratot prie pasalpu ir kam dirbt jai valstybi moka nujo ......
Smulkus verslas - tai šeimos verslas. Tačiau, kai šeimos nariai nenori jame dalyvauti, tenka samdyti. Čia ir išsiskiria vertybės. Kodėl ne šeimos nariui galima mokėti tokį minimumą, jei verslininko šeimos nariai neprisideda prie verslininko šeimos klestėjimo? Turėjau smulkų verslą. Dirbome visa šeima. Į usienį atostogauti neturėjom galimybės važinėti, pilių nestatėm. Buvom vidutiniokai. Rinka buvo skirta vietos gyventojams. Su užsieniu sudaryti rinkos pagal savo profilį, neturėjom galimybės. Tačiau savoms reikmėms užteko, kad gyventume ne skurde. Kai visi smulkieji orientuosis ta kriptim, tikrai nebankrutuos, jei neišlaidaus kaip dideles rinkas turintys. O jei mano, kad jų pajamos per mažos, kad galėtų lygiuotis į didžiuosius verslininkus, persikvalifikuoti niekas nedraudžia. Investuokit į paklausios profesijos įsigijimą ir susiraskit darbą su jums patogiu uždarbiu. Nereiks verkšlenti, kad bankrutuosit.O taip tai, aukos sindromu sergantis, niekada nebus orientuotas į savo ir kitų klestėjimo kūrimą. Tai ar norėsit pas tokį dirbti? jei taip, nereikia verkti, kad išsunkia samdinį. Jei ne, tai kai nebebus mažais poreikiais pasitenkinančių, kels ir algas, jei norės verslą išlaikyti, bet savo šeimos parazituoti linkusių narių sąskaita. Ir tai būtų teisinga pozicija visiems.
Paskaičius komentarus pasidaro aišku, kodėl tik minimus uždirbate. Jeigu Jums, perskaičius tekstą, trūksta suvokimo apie kokį verslą eina kalba, tai tikrai galiu garantuoti, kad dirbate pačioje žemiausioje grandyje. Dar kartą perskaitykite, gal daeis, kad kalba eina apie smulkųjį verslą. Apie kokius milijonus ir pilis kalbate?
Be to nesuprantu kodėl Jūs pykstate, kad uždirbate minimumą? Čia Jūsų pasirinkimas. Bet kada galite pasiimti paskolą, įsirengti darbo vietą ir tapti smulkiu verslininku. Žinoma, būnant smulkiu verslininku neturesite teisės nei sirgti, nei atostogauti, nes reikės kiekvieną dieną dirbti, kad išsilaikytumėte savo verslą.
@:O Nutik nepradėk verkti,paskolos,verslas patys pabandykit,,,ponas ar ponia jai nesugebate verslu užsiimti,ir jo išlaikyti tai ir nepradėkite jo,o žmonių smaugti,kad jums būtų gera gyventi nebūtina.
Cia "ekonomistai" is Laisvosios rinkos instituto taip patarineja. Ten dirba "ekspertai", kurie atstovauja didziajam kapitalui.
Verslui visada bus mazai. Kodel jie moka tris kartus mazesnius mokescius, negu as? Didziajam kapitalui sudarytos visos salygos tarpti musu saskaita. Prisistate namu, piliu, bankuose milionai ir jiems maza. Ir prezidento priimti nauji istatymai, daro juos nelieciamaisiais. Apie smulku versla as nesneku.
O mes i šiaure dumsim..
Į viršų