Verdikto sulaukė mirtinus narkotikus platinusios moterys

Klaipėdoje teismas nusprendė, kad itin dideliais kiekiais narkotikus pardavinėjusios Jelena Kasperavičiūtė ir Aliona Stefanovič pataisos namuose praleis atitinkamai 6-erius ir 8-erius metus.

Svetlana Adomaitytė į pataisos namus nevyks, nes laukiasi, jai bausmės vykdymas atidėtas. Teismo salėje buvo pasigirdę dejonės ir ašarojimai, tačiau iš salės ir nuteistieji, ir jų palaikymo komanda spruko slėpdami veidus ir nedaugžodžiaudami.

Pati byla – neeilinė, nes pričiupti platintojas ir įrodyti kaltę ne taip paprasta, moterys dangstosi mažamečiais vaikais, romai tarpusavyje bendrauja savo kalba ir gerokai apsunkina tyrimą.

„Didelis kiekis kaltinamųjų, bet daugiausiai visos prekiautojos – moterys, ir kad jos romų tautybės, ta prasme, pas romus turbūt taip priimta, kad tą juodą darbą dirba būtent motery“, - teigė prokuroras Aidas Giniotis.

Mirties nešėjos darbavosi dviejuose bendrabučiuose Klaipėdoje. Per kratas Minijos ir Pilies gatvių bendrabučiuose pareigūnai štai taip iš visų pakampių traukia suslapstytas dozes. Rasta 130 parduoti paruoštų dozių – karfentanilio ir metadono mišinių, kokaino, psichotropinių vaistų ir gliukozės, skirtos milteliams pamaišyti – svoris didėja, o grynos medžiagos jau mažiau reikia. Net ir teisiamos moterys kūrė keisčiausias versijas, iš kur narkotikai patenka į Klaipėdą.

„Nuomotame bute atsikraustė ir rado namuose, ir sugalvojo atsikratyt, kiti aiškino, kad nepažįstamas kažkoks vyriškis davė, prekiavo, aš dabar neprisimenu pavadinimo tos narkotinės medžiagos, bet ji labai stipri ir iš tikrųjų pavojinga, nuo tos narkotinės medžiagos ne vienas narkomanas ir iškeliavo anapilin“ , - tikino A. Giniotis.

Drambliams ir kitiems stambiems gyvūnams migdyti skirtą karfentanilį uostamiestyje pirkę narkomanai mirė ir automobiliuose, vos pavartoję, kai kuriems suleisdami priešnuodžių greitosios pagalbos medikai spėjo padėti, kai apie apdujusius piliečius laiptinėse pranešdavo daugiabučių gyventojai. Čigonės esą net nesuprato, kad klientus „lepina“ tokiomis pavojingomis medžiagomis, kurių dozė kainuodavo nuo 20 iki 40 eurų. Neįveikiama uostamiesčio piktžaizde tapęs liūdnai pagarsėjęs bendrabutis, deja, „taško“ reputacijos neatsikrato.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų