Valstiečių lyderis bando priminti apie dar vieną problemą

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis sako, kad norėtų didesnio švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės įsiklausymo, bendrai Vyriausybės narius ragina nepamiršti, kad jie - politikai.

„Gal norėčiau kiek didesnio šnekėjimosi, diskusijos, dalyvavimo ir įsiklausymo švietimo srityje, būtent švietimo ministrės santykiuose su profsąjungomis, Seimo frakcijomis ir t.t. Čia truputį pasigendame vieni kitų girdėjimo“, - dienraščiui „Lietuvos žinios“ pabrėžė jis.

R.Karbauskis kaip problemą įvardijo ir tai, kad dalis Vyriausybės narių nesuvokia esą politikai.

„Situacija yra tokia, kad bandoma daryti tai, ko niekas niekada nemėgino daryti. Todėl vertinčiau taip: visi daro, ką pajėgia. Viena problemų, kurią reikėtų konstatuoti, būtų tai, kad kai kurie ministrai ir viceministrai nelabai suvokia esantys dar ir politikai.

Kartais skelbiami pareiškimai, pasakomas vienas ar kitas dalykas negalvojant, kokių pasekmių gali kilti viešojoje erdvėje, kai oponuojantieji arba interesų grupės vienaip ar kitaip iškreipia informaciją ir pateikia ją kaip nori. Galiausiai visuomenė yra klaidinama“, - dėstė „valstiečių“ lyderis.

 


Rašyti komentarą...
E
Emilis
2017-09-01 23:43:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
,Jeigu Lietuvos pilietis ruošiasi būti Seimo nariu ,turi turėti pakankamai kompetencijos, ruošiant įstatymus,,,žinoma tiek daug seimūnų nereikia (užtektų ir 71 - kiek yra apygardų),tp reikia mažinti ir valdininkų skaičių ministerijose, gal tada būtų konkurencija ir tie,kurie neturi kompetencijos,net nedrįstų kandidatuoti, dabar gauna gerą atlyginimą, ir ramiai sau sėdi ,kartais pabalsuoja,,,,yra ir labai gerai dirbančių,bet-mažuma,,,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų