Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Manau koalicijos partneriai valstiečiai ir NA socdemams neleis savivaliauti ir skriausti žmones.
Padėkokite valdžiai už jų - koncervų, socdemų ir skvernelininkų didelę meilę rusakalbiams imigrantams. Per keturis metus sugebėjo privežti 250 tūkst. Tiek kiek „tarybų” valdžia per 50 metų. Kodėl tiek debilų valdžioje?
Žinant, kiek žmonių turi darbo vietas iš tranzito, mes juos išmesime į gatvę, neteksime statybininkų, vairuotojų, o įmonės bandkrutuos. Mes turime išnaudoti savo geografinę padėtį, ir taip netekome milžiniškų lėšų, jas nukreipėme į Rusiją. Dabar aiškėja, kad anūkas ne vienas žaidė, akivaizdu, kad prezidentas tos politikos šalininkas.
@manau aš tikiu, kad valdančioje daugumoje ir vyriausybėje yra adekvačių jėgų, kas jiems diktuoja tuos sprendimus, turi būti įvardinti viešai. Mes turime teisę žinoti, kas mus žlugdo vidury baltos dienos.
O kada pagaliau smeigsim kovos kirvius? Nebetenku kantrybės, kirviai atšips
Turintys leidimus gyventi užsieniečiai bus ileidžiami.tai vadinasi autobusu srautas iš kolkozo nenutruks????


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų