Rašyti komentarą...
Ta senmerge su ta savo pyderasu partija tokius cirkus krestu putinui ar batej (lukosenkai)..baiktusi ju karaliavimasis kolis isejtu is dumos...O musu svajokliui tai neimanoma misija.
Cia Nauseda turi sijona nesioti kad yra apsilejdes kaip ku...ys plaukais.Siuksliu taip vadinama partija parejo i valdzia ir isijaute vajdmenyje.
Taip kitam prezidentuj liptu ant galvos kaip ta ke..se butu greitai padeti i vieta o aukstas ir grazus tik pasvarsto apgalvoja ...SVAJOKLIS!
Nu ko jau ko ,bet koncervai daes saly , kaip tas sukas pasalinti
Jokių apkaltų! Į bokso ringą abu iki vienoiš jų komos.
Žurnaliūgos papirkti Paksą nuvertė o dabar bando Nausėdą -neišdegs !
kad ir besimptomi prezidentas yra VALSTYBES VADOVAS. o sita babcia tik VYRIAUSYBES VADOVE!!! kokio dar KT isaiskinimo reikia?!
Stiprybes Prezidente ! Dauguma Lietuvos zmoniu su jumis.!!!
Koncervai puola kaip vanagai Prezidenta, kaip kad puole praejusios kadencijos valdancia dauguma. Ko jau ko , bet lipti per kitu galvas jie moka.
jei liberal-konservain bandys daryti apkaltą Prezidentui, tuomet Lietuvos piliečiai surengs referendumą pašalinti iš seimo visą tą šutvę. Apšilimui jau buvo surinkta 340000 balsų, o visokio plauko marginalai a lia Gentvilo, Sinkevičiaus ir co. nusikalbėjo, kad tai nieko, "čepucha'', kaip sakydavo Brežnevas
Į viršų