Rašyti komentarą...
Taip, kvietėm visus septynis, bet išdrįso žmonėms tiesisi į akis pažiūrėti tik vienas.
Nėra šventųjų, nėra klystančių, vienintelis Naglis Puteikis siulo piliečių kontrolę, o tai seniūnų, regioninius rinkimus.
nu gal jo neišrinks, populistas.
Netrukus Lietuvoje – prezidento rinkimai. Viskas rodo, kad pirmajame ture valstybės vadovas nebus išrinktas. Anot viešosios nuomonės tyrimų ekspertų, didelę galimybę patekti į antrąjį turą turi Valdemar Tomaševski. Priešingai nei daugelis politologų, manau, kad auganti parama LLRA pirmininkui yra ne staigmena, bet sąžiningos politikos, kurią vykdo V.Tomaševski, moralinių principų, tokių retų savybių šiandienos pasaulyje, permerktame cinizmo, įrodymas.
Gal ir viai nieko net nezinau karingas zmogus.
bet kam ir bet kada. Nė vienas doras lietuvis tikrai už šitą parsidavėlį nebalsuos
Puteiki,issiaiskinkite ,kodel buvo suzlugdytas bankas iki to laikomes labai geru,netikiu Grybauskaite ir manau, kad jos darbas Snoras,taip daug kas kalba
prisiziurejo pliku pupyciu internete darbo metu?
Geriausias kandidatas yra N. Puteikis ir taškas. Gerai šneka ir A. Paulauskas, tačiau jis kalba nenuoširdžiai, o tai reiškia, kad tapęs prezidentu nieko nedarys, ką dabar žada. Be to už jo nugaros stovi Viktoras su "darba partija" - Kremliaus projektas (tai pasakė dabartinė prezidentė, tik kitokiais žodžiais). A.Zuokas šneka gerai, tačiau taip pat nėra garantijos, kad ką nors padarytų paprastų tautiečių labui, o be to, už jo nugros "sėdi" liberalai, kuriuos, pvz.: tautininkai vadina "liberastais". V. Tomaševskis šneka taip pat gerai ir net Šv. Raštą cituoja, tačiau taip pat nėra garantijos, kad jis ką nors padarytų gero Lietuvai. Jis taip pat yra Kremliaus projektas, nes Lietuvą šmeižia net Europos parlamente (dabartinė prezidentė jam smagiai atsikirto). Z. Balčytis ir B. Ropė, mano manymu, yra visiški nuliai. Geriausiai kalba ir manau, daug ką įgyvendintų tapęs prezidentu, Naglis PUTEIKIS. UŽ jį, manau, turėtų balsuoti kiekvienas doras lietuvis, kuriam rūpi Lietuvos ir mūsų vaikų ateitis. Na, o dėl dabartinės prezidentės yra daug klaustukų: kodėl buvo atleisti gerai dirbantys FNTT pareigūnai Gailius ir Giržadas? Kodėl žlugo SNORAS? kodėl? tokių kodėl aš turiu bent dešimt, tačiau atsakymo į juos aš iš prezidentės nesužinosiu, todėl, sorry, šį kartą renkuosi Naglį PUTEIKĮ.
Kiti kaip ziurkes issigando .Tai kaip galima juos prileisti prie lovio jeigu jie siandiena bijo zmoniu klausimu .

Skaitomiausios naujienos
Į viršų