• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kol kas dviejose apylinkėse pirmaujantis Eduardas Vaitkus atskleidė, jog planuoja dalyvauti artėjančiuose Seimo rinkimuose. Kandidatas taip pat teigė, jog jam nerūpi, kurią vietą užims prezidento rinkimuose.

7

Kol kas dviejose apylinkėse pirmaujantis Eduardas Vaitkus atskleidė, jog planuoja dalyvauti artėjančiuose Seimo rinkimuose. Kandidatas taip pat teigė, jog jam nerūpi, kurią vietą užims prezidento rinkimuose.

REKLAMA

E. Vaitkus sakė, jog ateinančiuose Seimo rinkimuose kandidatuos kartu su nauja partija – tiesa sako, jog pats jos nesteigs. Mediko teigimu, dalyvauti Seimo rinkimuose jį skatina didelis prezidento rinkimų metu sukauptas aukų skaičius iš fizinių asmenų.

„Aš planuoju nenutraukti politinės veiklos – tiek žmonių parodė pasitikėjimą manimi. Niekas nenori analizuoti, kiek žmonių man paaukojo pinigus. Tada išeitų, kad esu pagrindinis kandidatas, kuriam Lietuvos žmonės aukojo pinigus“, – kalbėjo E. Vaitkus.

Naujienų portalo tv3.lt pastaba – E. Vaitkus lėšas kampanijai surinko daugiausiai iš fizinių asmenų, aukojusių nedideles lėšas. Tokių asmenų buvo apie 400.

REKLAMA
REKLAMA

„Žmonės, kurie supranta mano teiginius, jie kuriasi iš apačios. Ir jie bus naujos partijos atrama ir branduolys. Jie susikurs, aš beveik garantuotas“, – sakė kandidatas.

REKLAMA

„Jos pavadinimas – nauja politinė jėga“, – atviravo E. Vaitkus.

Tiesa, E. Vaitkus sako, jog paprastai įregistruoti partijos ir dalyvauti rinkimuose nepavyks, mat dabar įkurta partija negalėtų dalyvauti rinkimuose.

„Mes turėsime padaryti rokiruotę, apie kurią nesakysiu, kad sėkmingai dalyvautume Seimo rinkimuose“, – atviravo E. Vaitkus.

„Yra mechanizmas, ką mes ką galim padaryti. Bet nesakysiu“, – pridūrė E. Vaitkus.

Atskleidė sėkmės paslaptį

E. Vaitkus paaiškino, kaip gi jam pavyko pasiekti gerus rezultatus dviejose apylinkėse. Jis teigia, jog jo kampanijos aktyvistai išdalino milžiniškus kiekius reklaminių laikraščių

REKLAMA
REKLAMA

„Nei džiugina, nei ką. Esu 2 kartus 100 tūkst. tiražu atspausdinęs savo laikraštį. Juos visus išdalino aktyvistai“, – sakė E. Vaitkus.

E. Vaitkus taip pat atskleidė, jog dalį laikraščių išspaudino ir rusų kalba – juos dalino trejose apylinkese. Dviejose iš jų jis šiuo metu pirmauja,

„Rusų kalba papildomai atspausdinau berods 17 tūkst. Ir 10 tūkst. buvo išdalinta Visagine, 5 tūkst. Šalčininkuose, dar paskui Naujoje Vilniuje“, – kalbėjo E. Vaitkus.

Rinkimus vadina neteisėtais

E. Vaitkus sako, jog prezidento rinkimai yra nesąžiningi, neteisėti.

„Jau prieš mėnesį laiko VRK pareiškiau, kad rinkimai organizuojami nelygiais pagrindais. Jeigu jie organizuojami tokiu būdų, kaip jie gali būti pripažįstami teisėtais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

LRT yra visuomeninė struktūra, kurių kitų kandidatų pozicijas skelbia, o mano kategoriškai atsisako skelbti“, – kalbėjo kandidatas.

Jis taip pat sako, jog jei nepatektų į antrą turą, kito kandidato nepalaikytų.

„Savo kandidatūrą iškėliau, nes nemačiau nei vieno potencialaus kandidato, nei partijų, nei asmens lygmenyje, kurie galėtų išspręsti gyvybiškai svarbius klausimus. Jeigu būčiau matęs, nebūčiau dalyvavęs rinkimuose. Todėl už kitus neturiu galimybės balsuoti“, – komentavo E. Vaitkus.

REKLAMA

Vis dėlto, jis sako, jog nugalėtoją pasveikintų.

„84 Seimo nariai sulaužė savo priesaiką. Jie turėtų būti išmesti iš Seimo. O likusių 85 neužtenka, kad būtų priimami teisėti sprendimai. Turime neteisėtą valdžią.

Kadangi karinio perversmo daryti negalima, bus paskelbtas kažkoks nugalėtojas. Tą nugalėtoją aš pasveikinsiu, kadangi aš turiu mažą vilties kibirkštėlę, kad gal tas žmogus supras, kas yra pridaryta Lietuvoje, gal suvoks kaltę ir supratęs, pataisys padėtį“, – komentavo E. Vaitkus

Pamatėme kiek Lietuvoje putinistų,nesuprantu,kokie turi būti smegenys,kad išsiilgtų savo tautos naikinimo,sugrįžimo į baudžiavos laikus,pas mus taip pat yra visko,bet pamažu stumiamės į priekį.
Tu,tai varyk I maskava apsipirkti,kilbasu ten pilna!
Kaip dziugu,kad sitas botas nelaimėjo! O, visi aplink jį besiglaudziantys - pasalpiniai,tinginiai,na... i rusiją,prašom. Ten visko gausite!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų