Vaiką dėl pinigų „palaidojusi“ lietuvė: aš ne aferistė, čia man keršija

Ar paaukotumėte pinigų žmogui, jei su juo bendraujate jau daugiau nei metus, ir jį ištiko baisi nelaimė? Taip padariusios socialiniame tinkle vienoje grupėje esančios jaunos mamos – pasigailėjo. Viena grupės narių parašiusi, kad jos metukų dukrytė mirė ir jai reikia pagalbos, sulaukė internetinių draugių tikrų piniginių aukų, ir tuomet dingo. O netrukus paaiškėjo, kad mergaitė sveikut sveikutėlė.

Skaičiuojama, kad mamos spėjo jai suaukoti kone 200 eurų.

„Aš 5 eurus. Aš daug nevedžiau, bet... Labai gaila buvo, pervedžiau aš tuos pinigus. Galvojome, gal padės. Dabar galvoju, gal bent drabužėlį kokį nupirks tam vaikui“, - su kartėliu kalba apgauta mama.

Slapstytis galima sukčė suskubo ne tik nuo apgautų internetinių draugų, bet ir nuo kamerų. Paaiškėjo, kad jauna mama gyvena kaime Pakruojo rajone. Į jokius prašymus pabendrauti ir beldimąsi moteris neatsiliepė. Ją pažįstantys žmonės išgirdę istoriją – šokiruoti.

O artimiausi žmonės netiki, kad jauna mama pati mergytę už pinigus palaidojo. Merginos močiutė sako, kad jai taip buvęs draugas keršija.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. V. Grybytės afera

„Sakė, kad tas draugas jos ten padarė jai taip. Ji man taip aiškino. Nes kai feisbuke pasipylė žinutės, kad jos neranda, kad ji neįsileidžia, tai aš ir paskambinau. Bet ji man atsiliepė, atsakė ji man viską“, - tvirtina artimieji.

Bet galimos apgavikės aukos artimųjų versijomis netiki.

Galimos aferistės namuose apsilankė ir rajono Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojai. Jai dėl galimos aferos teko bendrauti ir su pareigūnais, bet panašu, kad galima aferistė gali gana lengvai išsisukti.

„Taip pat mes gavome dabar tos moters pareiškimą – Pakruojo policija. Ji sako, kad jos vardu kažkas pasinaudojo. Tai visos aplinkybės šiuo metu yra aiškinamos. Jas išsiaiškinus bus priimtas atitinkamas sprendimas“, - informavo Lietuvos policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

REKLAMA

Tik jei bus įrodyta, kad motina iš tiesų sukčiavo prisidengdama neva mirusiu savo vaiku – jai gali grėsti iki 3 metų nelaisvės arba bauda. Policija perspėja, kad panašių sukčiavimo atvejų socialinėje erdvėje dabar itin padaugėjo. Iš viso pareigūnai per metus tiria kone 5000 sukčiavimo atvejų.

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
L
Laura SLaura
2016-09-15 09:35:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
tegun ta Ida maziau uzia maziau gina visi zino kad tai jos darbas geda gyminei padare didziule kist toke tik i kalejima kad pasimokytu ir neisnaudotu kitu motinu...............
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų