V. Kaikaris: o valdžia, jeigu neturi proto, tegul šokinėja prieš Rusiją

„Nėra daugiau apie ką ir šnekėti. Viską, ką norėjau, jau pasakiau. Tegul pats apie save pagalvoja, tegul mane vadina kaip tik nori. Man vienodai“, - taip sureagavo verslininkas Vilius Kaikaris į pirmadienį išsakyta konservatorių lyderio Andriaus Kubiliaus kritiką.

Politikas pažėrė kritikos dėl prieš kelias dienas V. Kaikario raginimo iškelti baltą vėliavą prieš bet kokią Rusijos agresiją. Pasak A. Kubiliaus, bet kokia kita pozicija būtų žalinga jo verslui, kuris turi labai tamprių santykių su Rusija.

„Aš tiesiog išsakau savo nuomonę, nieko „nepletkinu“, - balsui.lt sakė V. Kaikaris. - Turiu darbą ir neturiu, kada tuo užsiiminėti. Laisvoje Respublikoje bet kuris pilietis gali išsakyti savo nuomonę. Tegul politikai mane puola. Man vienodai. Turiu savo nuomonę, jeigu jų nuomonė nesutampa su maniške, tai yra jų problema“.

„Jeigu politikai turi drąsos, tegul kalba. Man vienodai. Kiekvienas žmogus turi pasakyti, ką supranta. Jeigu jie nesupranta, tegul nusiima rožinius akinius. Man vienodai. Neturiu, ką komentuoti, neskaitau, neturiu laiko. Dirbu darbą ir man... Turiu savų užsiėmimų. O valdžia, jeigu neturi proto, tegul šokinėja prieš Rusiją“.

Vėliau verslininkas pabrėžė, kad verslininkas savo problemas galės išsispręsti patys, tačiau politikams gali būti sunkiau. „Nebebus tokios valdžios. Tegul jie pagalvoja apie save, savo likimus, savo šeimas, o nesirūpina kitų nuomonėmis. Jeigu jie neturi, ką veikti, tegul eina dirbti. Juk nemoka valstybės valdyti“, - sakė V. Kaikaris.

„Ai, baikite. Aš juk nesu politologas, - paklaustas, kaip reikėtų valstybę valdyti, sakė vienos didžiausių Lietuvos grūdų prekybos ir logistikos bendrovių „Šiaurės vilkas“ grupės vadovas. - Ir taip karšta. Tokia politika gali nuvesti į pilietinį karą“.


Rašyti komentarą...
Žvalgas
2014-03-24 19:41:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sovietinis saugumas pvz GRU nėra tiesiogiai finansuojamas iš Rusijos. Viena finansavimo schemų tokia: užsienio valstybėje įkuriamas verslininkas (rusas arba vietinis užverbuotas) ir su Kremliniu kaptialu ima sukti verslą. Tada iš tų pinigų išlaiko vietinius agentus, kad nebūtų tiesioginių sąsajų su Kremliumi. Aišku ne viską jie išleidžia ant rusų žvalgybos. Palieka tokiems riebų kasnį irgi. Bet esmė tame, kad jie nebeturi kur trauktis. Todėl ir šneka, kaip kad Kaikaris šneka. Paprasta, kaip du kart du :D Ar tik nebus šitas dar vienas Uspaskichinis....
Atsakyti
-4

Žmogus
2014-03-24 18:10:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panašu, kad pas patį Kaikarį proto likę 0
Atsakyti
-3

:
:)
2014-03-24 18:38:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visas šito piliečio verslas orientuotas tik į Rusijos rinką. Paaiškino ir tautiečiams, ir Rusijos valdžiai - idėjiškai jis kartu su Putleriu. Pasireklamavo, dabar jo kroviniai čiuoš per sienas be trikdžių, gal net ordiną Kremlius užkabins, kad pasekėjų daugiau atsirastų.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (68)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų