Kadenciją baigęs prezidentas V. Adamkus teigia, kad nenori plačiau kalbėti apie D. Grybauskaitės pasisakymus dėl naujos vyriausybės sudarymo.

„Lietuvos rytui" jis teigė, kad ir jam yra tekę ne kartą diskutuoti dėl ministrų kandidatūrų, tačiau ultimatumų partijoms nekėlęs. Prezidentas pasakojo, kad su tuometiniu premjeru A. Brazausku ilgai diskutavo dėl finansų ministro kandidatūros, tačiau jokių ultimatumų nekėlė.

Jis teigia neįsivaizduojantis, kaip demokratinės valstybės vadovas galėtų užimti tokią poziciją. Pasak V. Adamkaus, piliečių valia yra šventas dalykas.

V. Adamkus mano, kad toks poelgis yra lyg grįžimas prie autoritarizmo.

Buvusio Lietuvos vadovo teigimu, piliečių suteiktų mandatų rinkimuose nevertinimas prilygsta grįžimui į sovietmetį.

Taip pat skaitykite:

Prezidentė nenori koalicijos, kurioje būtų 29 Darbo partijos atstovai


Rašyti komentarą...
a
algis
2012-11-03 09:59:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Adamkaus tikras,ar apsimestinis nematymas nei rinkimu pirkimo,nei ,,juodosios buchalterijos,, atrodo tikrai apgailetinai.Pagal ji demokratija, tai nutylejimai, pokiliminiai susitarimai ir problemu nematymas.Juk sitas,dabar jau masinis pirkimas,atsirado butent Adamkui bunant prezidentu.
Atsakyti
-1

P
Petras
2012-11-03 09:43:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vel kyžtelėjo užmaskuotos amerikoniškos tapkės....
Atsakyti
-1

D
DDF
2012-11-03 09:51:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ko gero greitai ateis laikas, kai kaliniai iš kalėjimų ne tik vilios pinigus bet ir seimo nariais įsigudrins tapti, o šitas tipo demokratijos puoselėtojas nematys tame nieko blogo, kai nemato dabar, kai seime sėdi visokie sukčiai, jau kuris laikas savo brangių advokatų pagalba sugebantys vilkinti bylas. Šitam gudruoliui prezidentūroje sėdint tie tipai ir suvešėjo. Dabar turim jo "demokratinio" valdymo rezultatus. O šiaip tai su gimtadieniu Valdai. Gyvenk sveikas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų