Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
ju neleidzia saudyt aplinkos ministeris,proto sulinys Gentvilas.Jau tiek priviso,kad kartais ju buriai uzdengia saule.
@kretinizmas
.... Jo...prota tau jau seniai uzdengusi saule?
@kretinizmas
Ar bent žinot, kaip varna atrodo
Jos ne ginasi manau kad iesko maisto, karta jei pavyko rasti tai tikrina is eiles, maciau jos taip graikinius riešutus ant asfalto meto
varnos matomai kažko užlesė, kad pasidarė labai jau protingos, ilgą laiką stebiu šiuos paukščius, jos darosi vis drąsesnes ir išmanesnes. nenustebčiau, jei evoliucijos eigoje, aplenks beždžiones ir pakeis žmones.
@varnėnas
Jos netik protingos, bet ir puikiai viena iš kitos ir iš savo klaidų mokosi. Visad netveriu juoku kaip strateguoja piėjimą prie jas dominančio objekto, kaip tuština vargšo grandininio šunelio bliūdą...kaip kariai ir prieina, ir šuns dėmesį nukreipia, ir sustingsta apsimesdamos kad joms nerūpi. O svarbiausia pasidalina vaidmenimis arba pagal jų hierarchiją taip elgiasi. O dėl baseino...na palikit indus pilnus vandens kad karštyje paukščiai kur atsigert turėtų. Pirmoji varna niekaip vandens nepasiekė, bet apžiūrėjo kad kraštai po ja linksta...na ir pakrapštė, o antroji...gal jau patirties turėjo...sakot ryte vyko...taip, bet po tropinės nakties...jos gerti irgi nori...ir ne tik jos...ar gaila kokio didesnio indo pilno vandens laisvai sparnuočiamd prieinamo. Sakot daužo automobilių langus...tikiu...tik kodėl dar jų nepaklausiau...o su baseinu viskas aišku...vandens nepasiekė tai bandė kliūtį pašalinti. Tai varnos...aš nekalbu apie kovarnius kurie medžiuose daugiabučiu/kolonijas įsirengia. Šie kitokie...tik žmonės ne visada juos skiria ir viską, ypač grupinius puolimus, pripaišo varnoms
Visa Lietuva yra tapusi didele varninių paukščių kolonija, nes per 34-is metus nei viena valdžia nesiėmė priemonių dėl šių sparnuočių populiacijos mažinimo. Šie paukščiai yra senų gyvenviečių ir priemiesčių gyventojai, tačiau dabar jie kuriasi jau, ir naujų daugiabučių kvartaluose. Dauginasi jie eksponentine progresija, o valdžia dangstosi "gyvūnų apsaugos" teisėmis. Beje, valdžioms kovoti prieš varnas neparanku ir nenaudinga, nes čia pinigų neišplausi.
Nei Vilniaus koncervatuvkininkai-begunskiai,šmonytės,navickos,bartoškos,šurrikai
@Varnos vertingesnės
Varnos vertingesnes nei visas Vilniaus slamstas ; vatiniai,, ruskiniai, bulbiniai / baltaruskiai / ir visi suveztiniai !!
@Kar Kar Kar
Tikrai,koncervatos ir armoškos pasistengė,kad į vilnių privažiuotų belo ir rusų,migrantų,kad Vilniuje šnekamoji kalba būtų rusų
aišku, kad varnos prisikaštavojo, ką baliauninkai palieka ant stalų, po stalais ir patys baliauninkai ant kiekvieno kampo dabar voliojas
Ne apie mašinų langus, o apie varnas. Einu šaligatviu link namų (Šeškinė), o kartu žygiuoja didelė varna ir snape laiko sudžiuvusį gabalėlį batono. Einam. Žiūriu prieina varna prie balutės ir imerkia į vandenį tą sudžiuvusį gabalėlį. Atsistojau ir žiūriu. Kiek palaukus varną ima jį lęsti.. Gražu ir idomu žiūrėt. Jos yra protingos. Ir tai gamta. Kartais žmogus, matomai, būna kvailesnis už jas palikdamas kažką tokio blizgaus, kad pritraukia varnas.
Gerai daro , viską išdusino,su chemikalais ,konteinerius po žeme paslėpė ,tai ka joms ėsti ,
Aišku, kad varnos kažkur šalia peri, o jaunikliams palikus lizdą tampa labai agresyvios, nes bet kokia kaina nori juos apginti. Varnos skaito, kad tai jų teritorija, todėl visus veja lauk. Vienintelė įšeitis - neleisti perėti labai arti žmonių.
Lietuviai galėtų pasimokyti iš varnų kaip reikia ginti savo šalį nuo atėjūnų !
Lietuviai galėtų pasimokyti iš varnų kaip reikia ginti savo šalį nuo atėjūnų !
@Varnos ginasi
NET VARNOS SUPATO,KAD VILNIUJ PERDAUG POLITINIŲ ŠIUKŠLIŲ;
@Varnos ginasi
Mieli lietuviai štai kaip gamta mus moko gyventi turim ginti vieni kitus ir išstūmti visokius neprietelius
Rusai dronus paleido panašius į varnas, bėgu slėptis greiciau
Užfiksavo, kas vyksta Vilniuje – varnos it pakvaišusios daužo automobilius, puola gyventojus: „Pats nepatikėjau“