Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
nešiokite kišenėje ką nors, ko galėsite paberti (grūdų, baltos duonos trupinių), kai jos artės, ir taip nuo savęs nukreipti jų dėmesį. Nuolat laikykite kieme vandens indelį. Kad jos suprastų, jog per karščius esate jų gelbėtojai - ir pagirdot, ir palesinat, tad joms nereikia vargti, kažkur toli skristi, kad to rastų...
nebutu ir varnu, sarku.
Sakalai greitai isbaido varnas, tik sakalu nebera
Tokios ir varnos...
Ar nebus tas variantas kai automobilių vairuotojai nerūpestingai palieka maisto arba spalvingas pakuotes, kurios sudomina varnas. Jos sudaužydamos langus bando tuos, jas sudominusius daiktus arba maisto produktus išsiimti. Taip kad nepalikite daiktų automobiliuose, kurie gali sudominti varnas!
Turėsiu darbo turiu orini ginkla hujarinsiu tik plunksnos skries i visas pusės
@Orinis Su tuo oriniu tai popieriaus lapą gal ir peršautum.
@Orinis Savas plunksnas ,snargliau
@Orinis Neužsihujarink vatnike,
buvo toks filmas ....viskas pildos ;D
Ant kokio išsigimimo žmonių yra ir nesupranta kad varnų populiacija reikia sumažint dvigubai. Dar loja čia ant manęs posovietinio mastymo šiukšlės !!!! Jei siulau šaudyt tai šaudyt į tuos prakeiktus parazitus per kurių karksėjimus ir išsimiegot neįmanoma!!!! Balvonai jūs niekam tikę!!! Buduliai - pyyderai !!!!
@Deimusas tau iki tos varnos proto kaip iki menulio...
@bydla Kas yra sunykęs supiistas zoofile gal nori meetint ar turėsi drasos akis į akį nuosmurga? Siauro mastymo nusičiulpėli nuo vaikystės tėvui čiulpi turbūt tu na hui šūdakruvi. : D vėl man atrašė mėšlo gabalas!!!! Parazitų garbūntojau smirdi kaip tos varnos buduli prakeiktas plaukus užsiaugink arba pakasiu tave velnias zonini snuki!!!!! Vatnyke lenino proanuki apsišikęs !!!
@Deimusas tėvas nespėjo ištraukti, kai tavę darė.
@Deimusas Rytoj vėl tave apšiks vatnike,
Na ,taigi ,kaipgis,rusai pasiunte ismokine varnas pulti lietuviu turta(tai konservatorine mintis)
Tai gerai. Švarina miestą nuo koncervatoriu šiuksles.
Taip visi ginate tas varnas kad būtų juokinga jei ne graudu. Visur apdergta tų varnų tai jei jau taip dziaugiates tais pauksteliai tai eikit surinkt varnu paliktų kakų turesit darbo.
@Anonim Varnos ne tas paukstis,kuri galima but pavadintu reikalingu gamtai..tai piktibiski brutalus pauksciai,paziurekit i tu pabaisu snapa,gudruma ir brutalia drasa..jie isnaikina mazuosius paukstelius
Degradų komentarai ir argumentai
Degradų komentarai ir argumentai
@Anonim Dings tokie šūdžiai iš kiemų, dings ir problemos su varnomis.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų