• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos muitinė paskyrė 329 tūkst. 944 eurų dydžio baudą Lietuvos įmonei, įsigijusiai prekes iš Rusijos įmonių, kurioms taikomos tarptautinės sankcijos. 

Lietuvos muitinė paskyrė 329 tūkst. 944 eurų dydžio baudą Lietuvos įmonei, įsigijusiai prekes iš Rusijos įmonių, kurioms taikomos tarptautinės sankcijos. 

REKLAMA

Įmonei antradienį buvo surašytas tarptautinių sankcijų pažeidimų protokolas. Lietuvos muitinė informuoja, kad pagal tarptautinių sankcijų įstatymo nuostatas tokia poveikio priemonė pritaikyta pirmą kartą.

Lietuvoje registruota įmonė buvo sudariusi sandorį, tai yra, įsigijo ir importavo prekes iš Rusijos įmonių ,,Nizhnekamsktekhuglerod“ ir ,,Nizhnekamskneftekhim“, kurioms vadovaujantis Europos Tarybos reglamento nuostatomis yra taikomos sankcijos.

„Pirko ir importavo prekes iš įmonių, kurios taikomos tarptautinės sankcijos“, – Eltai sakė Muitinės departamento atstovė Irmina Frolova-Milašienė.

REKLAMA
REKLAMA

,,Nizhnekamsktekhuglerod“ yra viena didžiausių aktyvintos anglies miltelių gamybos kompanijų Rusijoje.

,,Nizhnekamskneftekhim“ yra viena didžiausių sintetinės gumos ir plastikų gamybos įmonių.

Lietuvos įmonės pavadinimas neskelbiamas.

Tarptautinės sankcijos – tai nekarinio poveikio priemonės, kuriomis siekiama užtikrinti tarptautinę taiką ir saugumą bei pagarbą žmogaus teisėms.

Tarptautinių sankcijų – teisėto tarptautinės politikos instrumento galimybė – įtvirtinta Jungtinių Tautų Chartijoje. Jungtinių Tautų, Europos Sąjungos bei kitų tarptautinių organizacijų nustatytos sankcijos taikomos valstybėms, fiziniams ir juridiniams asmenims bei kitiems subjektams, kurie savo veiksmais, sprendimais ar vykdoma politika pažeidinėja žmogaus teises, prisideda prie etninių, teritorinių ir religinių konfliktų, remia terorizmą ar kokiu nors kitu būdu laužo svarbiausias tarptautinės bendruomenės pripažįstamas normas bei principus. Jų tikslas – pakeisti atitinkamos šalies (ar jos dalies) vyriausybės, subjektų ar asmenų vykdomą politiką ar sustabdyti konkrečius veiksmus.

Kada sitie ....- skelbs sankcijas SEIMININKAMS? - JAV? Jie juk atnaujino santykius su RU bankais?
Savus dulkinti patogiau ir lengviau ir maziau mokesciu LR biudzete bus.
Dirba amzini LR priesai...
kur tapinas ir ko? kur šakaliene su pasisakymais, kiek raketų dėl to atskirs mums ant galvų? kur plačioji visuomenė su plakatais ir protestais?
Pagaliau ! Valdžia kažką nuveikė.
Koks stebuklas ir kokia laimė ištiko valdančiąją daugumą – pagaliau pavyko atidirbti alkoholio magnatams už visas jų kančias ir žeminimus politinės korupcijos byloje. Šitiek darbo ir pastangų nenuėjo veltui – Seimas priėmė Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimus, kuriais liberalizavo alkoholio prekybą bei reklamą! Valdanti dauguma pagaliau pasiekė kažką, dėl ko dirbo visą šią kadenciją. Alkoholio gamintojų investicijos į liberalias partijas atsipirko!
O savo rinkėjams konservatoriai, liberalai ir Laisvės partija pagaliau turės kuo pateisinti buvimą valdžioje. Pergalė didelė, galima ją vadinti istorine, ypač jiems patiems šaukiant apie neišvengiamą karą. Dabar Lietuvos saugumas gerokai sustiprės! Dabar liko tik legalizuoti narkotikus, išdalinti visiems ginklus ir galėsim pretenduoti į laimingiausios, saugiausios šeimai ir vaikams valstybės titulą!
O jeigu rimtai, patarkit, kaip būtų galima apibūdinti šiuos nevykėlius valdžioje? Visi, pradedant policija, baigiant medikais ir mokslininkais, sakė, kad alkoholio ribojimai duoda teigiamus rezultatus - mažėja psichozių nuo alkoholio, smurto, mažiau mirčių darbe ir t.t. Tačiau šiai valdžiai kažkas svarbiau nei žmonės.
Šiais metais treji rinkimai, tauta turi galimybę išreikšti savo valią. Bus taip, kaip nuspręs dauguma. Svarbu, nusivylimo nepaversti abejingumu.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų