Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Tegul ramiai sėdi ir nereikalauja kažkokių teisių, tai niekas ir neįžeidinės
@Ada
Per daug Lietuvoje susipriešinimo.Įžeidinėti negalima už nieką.Tik labai norėčiau,kad tolerancija būtų visapusiška.Šeimos maršas klierkų pasmerktas viešai.Spalvotos vėliavos jau dominuoja virš mūsų vėliavos.Jų paradai aikštingi: visi merai bijo turėti su jais reikalų,nes gali atsiliepti merų karjerai.Tai tokios tokelės-smūgiai į vienus vartus...
Suda pavadink kakuciu jis nuo to maziau smirdeti neprades...
pederastijos fašizmas klesti? kitas žingsnis per prievartą įstoti į pederastų gretas kaip tai darė komunistai ir komjaunimas su tais kurie priešinosi maskolių okupacijai - turėjo viešai atsiprašyti ir įrodydami savo lojalumą įstoti į partiją ar komjaunimą. I po tokių bausmių už nuomonę pederastai tikisi tolerancijos ir pagarbos?
Baisu kas darosi Lietuvoje tiems pedofilams viskas galima perdaug jie reiškia svo nuomone kas būtų jei mes pliki pradėtume gatvėse mylėtis durnyne atsidurtume ,očia žmogų nubaudė kur žodžio laisvė imigrantam po 20 erur išlaikymas ir daugiau ,o žmonės badauja dar rašot kad kaip sunkiai žmonės išgyvena tai kreipkit dėmesį į žmones kurie gyvena Lietuvoj ir sunkiai dirbo ,kad normalius vaikus užaugintų o,ne pedofilus
@Marija
Pirma reikia suprasti kad pedofilai ir homoseksualai turi 2 skirtyngas reikšmes ;). O jau tada reikšti savo nuomonę
Pydarai ir yra pydarai. Sujauktais protais ir žemais instinktais. Savo aistrų vergai. Taigi nieko čia tokio užgaulaus nematau.
Tačiau ultimatumas konkretus: tegu sėdi tyliai ir žino savo vietą, arba kuo greičiau dingsta iš Lietuvos. Krušlių ir nuobridų mums nereik. Trumpai ir aiškiai.
Tačiau ultimatumas konkretus: tegu sėdi tyliai ir žino savo vietą, arba kuo greičiau dingsta iš Lietuvos. Krušlių ir nuobridų mums nereik. Trumpai ir aiškiai.
@Pasakiau
O kas protus sujaukia pasileidelims kurie turi zmonas ir vyrus kiek praitoj kadencijoj buvo idarbinta meiluziu kiek turi sugyventiniu kiek nesantuokiniu vaiku tai jus nematot kai barakudos seimas iskiria jei tokiu nebutu vyrai gyventu seimose ir augintu vaikus o ne vini vaikai nuo vienu kiti nuo kitu skirtingu vyru ir taip kencia vaikai geda jiems kad ju tevas ar motina turi vaiku su kitais pirmiausia tokius tvarkykit tokie irgi reklamuojasi geda ziuret o dabar prisikabino prie ligoniu
Kokia nesamone 2 tukstanciai euru?
Matyt nebezino kaip pasitycioti is paprasto zmogaus.
Taip ir man nepatika tie......kad taip viesai demontruoja savo iskrypimus
Matyt nebezino kaip pasitycioti is paprasto zmogaus.
Taip ir man nepatika tie......kad taip viesai demontruoja savo iskrypimus
Kiek norėsiu tiek niekinsiu vistiek nieko nemokėsiu kai mano fb yra netikras profilis su ne savo nuotraukomis net adresas ar vietovė ne ta. :DD
@Dred
savo kompo adresą ir id dar pasislėpk gerai, kad neatkapstytų, tada ramu :)
O mutantai-žodis leidžiamas?
@XXX
mutantai netinka nes tai fizinio trūkumo apibrėžimas. Šie yra paprasčiausias psichinis sutrikimas kai sutrinka instinktas ir patinas domisi tik patinais o patelė domisi tik patelėmis. Tai yra liga kurią reikia ne ignoruoti ir aukštinti bet gydyti. 18 amžiuje UK ištvirkusi diduomenė sugalvojo piarą kad sifilis yra vyriškumo požymiu. Šiais laikais ištvirkusi aukštuomenė sugalvojo kad lytinės orientacijos sutrikimas taip pat yra ne liga bet privilegija :) laikas savo parodys. Senovės Graikijoje pederastizmas pradėjo klestėti ir tos Graikijos neliko.
@xxL
Tiksliai
antra klaipėda
KOKIA BAUDA UŽ KIEKVIENO ĮVARDIJIMĄ TUO, KUO JIS IŠ TIKRŲJŲ YRA? (Maxima jau susimokėjo baudą už mergaičių įvardijimą mergaitėmis?)
Už homoseksualus niekinantį komentarą „Facebook“ – 2 tūkst. eurų bauda