REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Utenos rajone pareigūnai išgelbėjo dingusio mažamečio gyvybę. 

Utenos rajone pareigūnai išgelbėjo dingusio mažamečio gyvybę. 

REKLAMA

Trečiadienį  apie 18 val., skubiosios pagalbos tarnybų telefonu gautas pranešimas, kad Utenos rajone iš namų dingo mažametis vaikas. Policija į įvykį reagavo nedelsiant. Pareigūnams nuvykus nurodytu adresu, juos pasitiko vaiko tėvas ir paaiškino, kad nepavyksta surasti mažamečio. Aplinkui namus yra tvenkiniai ir vietovė pelkėta, todėl vaikui grėsė realus pavojus ir kiekviena minutė buvo svarbi.  

„Pareigūnams pradėjus paiešką, per nepilną valandą mažametis buvo sėkmingai surastas nutolęs nuo namų apie 100 metrų, miške ir įklimpęs pelkėje. Vaikas peršlapęs ir sušalęs buvo perduotas medikams. 

Nedaug trūko iki dar didesnės nelaimės, tik operatyvaus reagavimo ir darnaus pareigūnų darbo dėka galime džiaugtis išgelbėta vaiko gyvybe. Didžiuojamės ir dėkojame MANTUI NARBUTUI ir DEIMANTUI ŽEMČIUGOVUI, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus tyrėjams “, – feisbuke rašo pareigūnai.  

Reaguojant į pranešimą skubiai buvo iškviestos papildomos pareigūnų pajėgos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, kinologas su tarnybiniu šunimi, tačiau jų pagalbos neprireikė, kadangi vaikas jau buvo surastas.  

Saunu kad isgelbejo sitie zmones.Pagarba
Šaunuoliai gelbėtojai !
Sena liaudies išmintis sako- begančiam šimtas kelių, o besivejančiam tik vienas. Manau mintį supratot.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų