Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tik prieš keletą valandų policijos atstovai išplatino pranešimą, kad ieškomas be žinios dingęs 24-erių Tomas Fedosejevas. Anot pareigūnų, liepos 20 dieną į renginį „Tamsta muzika“ atvykęs jaunuolis namo taip ir nebesugrįžo.

REKLAMA

Balsas.lt šaltinių teigimu, šiandien jaunuolis rastas Dainų slėnyje esančiame tvenkinyje. „Pagal visus duomenis, greičiausia, rastas būtent dingusio jaunuolio kūnas. Apie tai pranešta T. Fedosejevo artimiesiems, kurie šiuo metu vyksta atpažinti kūno. Tik tuomet galėsime paskelbti oficialią versiją“, – pasakojo portalo Balsas.lt kalbintas pareigūnas.

(Papildyta 16.35 val.)

„Tomas buvo studentas, kuris savo nuopelnais universitetui ir aktyvumu gali būti pavyzdys visiems. Tokių entuziastingų ir savo veiklą mylinčių žmonių nėra daug. Universitetas užjaučia šeimą ir bendramokslius dėl šios skaudžios tragedijos“, – sakė VGTU rektorius Alfonsas Daniūnas.

REKLAMA
REKLAMA

Tomas Fedosejevas 2008–2012 metais Vilniaus Gedimino technikos universitete studijavo elektronikos inžineriją ir šiais metais sėkmingai apsigynė bakalauro darbą tema „Virtualios garso realybės sistema“. Jis buvo aktyvus studentas ir atstovavo universitetui neviename konkurse.

„Imagine Cup“ turnyre buvo VGTU komandos lyderis ir pasiekė antrąjį turnyro turą, dalyvavo KTU organizuojamose „Robotų intelekto“ varžybose, laisvalaikiu kūrė robotus ir tinklalapius, programavo, domėjosi elektronikos mokslu. Taip pat pagal mainų programas 2010 m. studijavo Pietų Korėjos ir 2011–2012 m. Danijos universitetuose. 2011 metais atliko praktiką HSG – IMIT institute Vokietijoje.

(Papildyta 15.30 val.)

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis šiandien popietę patvirtino, kad tvenkinyje rastas būtent T. Fedosejevo kūnas. Jaunuolį atpažino policijos iškviesti artimieji. Policijos atstovai negalėjo bent preliminariai įvardyti nelaimės priežasčių. Viskas paaiškės tik po medikų išvadų. Specialistai atsakys: jaunuolis buvo apsvaigęs, patyrė smurtą ar tiesiog įvyko nelaimingas atsitikimas.

REKLAMA
REKLAMA

Balsas.lt primena, kad policija trečiadienį prašė visuomenės pagalbos ieškant dingusio jaunuolio. „2012 m. liepos 22 d. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Varėnos rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dingusio be žinios Tomo Fedosejevo, kuris 2012 m. liepos 20 d. atvyko į renginį „Tamsta muzika“ Varėnoje, Dainų slėnyje, ir dingo be žinios“, – rašoma policijos atstovų pranešime spaudai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų