REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Per ketvirtadienį Garliavoje įvykdytą Drąsiaus Kedžio dukros perdavimą motinai Laimutei Stankūnaitei kilo sumaištis: nors pareigūnai teigia, kad perdavimas įvykdytas sklandžiai ir vaikas netraumuotas, po kelių valandų paviešintas garso įrašas verčia tuo abejoti.

REKLAMA
REKLAMA

Nors antstolės Sonatos Vaicekauskienės paliepimu policijos pareigūnai vos patekę į namą nusuko vaizdo kameras, kad šios paėmimo procedūros nefiksuotų, garso įrašymas nebuvo išjungtas ir jame užfiksuota visa vaiko paėmimo procedūra.

REKLAMA

Įraše labai aiškiai girdėti, kaip mergaitė kelis kartus pakartoja, kad nenori niekur eiti ir prašo policijos pareigūnų išeiti. Taip pat girdėti globėjos Neringos Venckienės pokalbis su antstole bei vaiko teisių specialistų įkalbinėjimai, kad mergaitė eitų savo noru.

Šios specialistės aktyviai kartojo, kad ne visuomet viskas būna, kaip norisi, ir kad bus tokia diena, kai mergaitė pati galės nuspręsti, su kuo gyventi. Įraše keletą kartų pasakoma: „Tu nekalta dėl to, kas vyksta. Mes atėjome tau padėti.“ Taip pat kelis kartus akcentuojama, kad vaikas turi nuspręsti „išeiti dabar, arba po vienos minutės“.

Įraše užfiksuota, kaip mergaitė kartoja: „Aš nenoriu su Laima gyventi. Taip, aš noriu su Neringa, noriu gyventi su Neringa.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų