Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ūkio viceministro pareigas nuo antradienio pradėjo eiti Giedrius Kadziauskas, iki šiol dirbęs Lietuvos laisvosios rinkos instituto viceprezidentu, kartu su ministru - Saulėtekio komisijoje.

REKLAMA

G. Kadziauskui teks anksčiau Rimanto Žyliaus, dabartinio ūkio ministro, kuruotos administravimo sritys: verslo sąlygų gerinimas, įmonių teisės politika, ūkio ir Europos Sąjungos politika, pramonės, paslaugų ir prekybos politika.

„Giedrių Kadziauską pakviečiau tapti ūkio viceministru todėl, kad jau porą metų teko kartu dirbti Saulėtekio komisijoje ieškant verslui geriausių sprendimų. Mačiau jo patirtį Saulėtekio komisijos darbe, vertinu jo, kaip eksperto, darbą ir nuoseklumą bei gebėjimą spręsti sudėtingas problemas", - sakė ūkio ministras R. Žylius.

Pasak G. Kadziausko, jo kaip ūkio viceministro svarbiausia darbų kryptis bus verslo sąlygų gerinimas. „Reikia rasti aiškų kanalą ir procedūrą, kad verslas galėtų lengvai išsakyti, kas jam trukdo dirbti, ir sulauktų konkrečių rezultatų. Ne mažiau svarbi mano darbų dalis bus įgyvendinti vieną iš Vyriausybės prioritetų - mažinti verslo administracinę naštą ir efektyvinti verslo priežiūros funkcijas atliekančių institucijų pertvarką“, - teigė G. Kadziauskas.

REKLAMA
REKLAMA

32 metų G. Kadziauskas yra įgijęs Vilniaus universiteto teisės magistro laipsnį ir Rygos aukštosios teisės mokyklos tarptautinės teisės ir Europos teisės magistro laipsnį.

G. Kadziauskas nuo 2003 m. iki pradėdamas eiti ūkio viceministro pareigas dirbo Laisvosios rinkos instituto viceprezidentu, stažavo Europos Tarybos Žmogaus teisių direktorate Strasbūre, stebėjo rinkimus į Rusijos Federacijos Dūmą kaip Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) stebėtojas.

G. Kadziauskas yra daugelio straipsnių ekonomikos temomis autorius, „Freedom House“ leidžiamos knygos „Nations in Transit" skyriaus apie Lietuvą (2005-2009 m.) straipsnių bendraautoris, Pilietinių iniciatyvų centro narys, Pacientų saugos, inovacijų ir kokybės fondo dalininkas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų