Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tegul Gentvilas parodo pavyzdį ir patręšia savo laukus.
Lietuviškus siūlo tręšti mendelejevo lentelės elementais, kad pramštų,- tipo ekologiškų pristatymą iš svetur, tik kelis kartus brangiau.
Na mėšlas - irgi ne ekologiška traša. Gal kažkada prieš kelis šimtus metų ir buvo, bet dabar... Gyvuliai šeriami antibiotikais, papildais, hormonais, kombikornu, silosu, kuris pagamintas iš pesticidais purkštų, tręštų augalų. Taip kad.
O ką tas plikis užvels-ekologija..........
Geriau prie bado gyvenant iš 6 arų bandyti išgyventi, nei ant kokios simonytes&co šūdu augintas bulves ėsti.......
Tegul tie belyčių proteguotojai į bendrą wc šika, trešia iš ten ir eda paskui, gal jie taip dauginasi????
Su vienais nuodais tręš, kitais purkš nuo piktžolių, dar kitais džiovins. Sekantys nuodai bus dedami produktui išlaikyti, dar kiti į receptūrą.
Na kažin ką dar sugalvos,juk komun.atliekose be šitų visokių metalų,vaistų yra visokio šūdo,tai kaip valstiečiai kinai,būdavo laimingi jei ponui išvalydavo tualetą,buvo pagrindinė trąša, na pas mus senovėje žmonės tualeto atliekas niekada nenaudojo laukams tręšti būdavo duobė ir užkasama.žinoma tas dumblas apdorotas,bet tai nereiškia ,kad tinkamas,užaugs daržovės,patikrinus bus rasta ir derlius gali nueiti šuniui ant uodegos,arba jei papuls į prekybą tai suvalgys miestiečiai, tokia pas mus gamtosauga,ir šie du navickas,ir gentvilas kuo greičiau turi palikti postus.komentare vienas ūkininkas pasakė,kad nieko gero.
Teslagalviai valdzioj . Reikia pigiai gauti trasas is kaimynines Baltarusijos, taip pat elektros energija . Netikusi uzsienio polikika nesa nuostolius valstybei. Su kaimynais sugyventi draugiskai naudinga abiems pusems. Lukasenka laikosi duoto zodzio joks baltarusu karys nekariauja su Ukraina Per juodai nuspalvintas velnias propagandoj..
Tegul ministerijos klerkai su ministru priešakyje pasitrešia dumblu savo tarpkojus
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų