Tyrimai dėl koronaviruso – jau ir poliklinikose: siūlo pigiau

Už savo pinigus atlikti PGR testus jau kviečia ne tik privačios klinikos, bet ir poliklinikos. Štai Antakalnio poliklinika skelbia tokią paslaugą teiksianti jau nuo gruodžio 21 d. ir, panašu, už mažesnę kainą.

Įstaiga pranešė, kad pacientai, norintys sužinoti ar serga COVID – 19, tai padaryti galės greičiau., mat nuo gruodžio 21 d. mokami COVID-19 testai atliekami ir Antakalnio poliklinikos laboratorijoje. Teigiama, kad pacientus numatoma priimti tą pačią registracijos dieną, o rezultatus pranešti per 24 valandas.

Kaip nurodoma, molekuliniai PGR tyrimai iš nosiaryklės, kurie leidžia nustatyti, ar sergama COVID-19, kainuos 55 Eur. Pacientai tyrimui turi registruotis telefonu (85 234 2515). 

Privačiose klinikose per tą patį laiką PGR tyrimus siūloma atlikti ir už 80, o šventinėmis dienomis – net ir už 150 eurų.

Serga gripu ar Covid-19?

Taip pat prieinami tyrimai iš nosiaryklės, kuris leidžia nustatyti, sergama COVID-19 ar sezoniniu gripu. Antakalnio poliklinikoje taip pat atliekamas SARS-CoV-2 RNR, Gripo A/B viruso RNR, respiracinio sincitinio viruso (RSV) tyrimas.

„Kaip ir atliekant įprastą Covid-19 tyrimą, šis tyrimas taip pat atliekamas imant tepinėlį iš nosiaryklės (PGR metodu). Atliekant šį tyrimą galima nustatyti tiek Covid-19, tiek gripo infekcijų sukėlėjus ir tai padės identifikuoti, kuria liga sergate“, – rašoma įstaigos pranešime. Tokio tyrimo kaina – 75 Eur.

Antikūnų testas – ne tik persirgus

Siekiant sužinoti, ar jau persirgta COVID-19, prieinami ir antikūnų testai. Šie testai leidžia nustatyti ar pacientas persirgo COVID – 19 infekcija.

 Serologinį antikūnų tyrimą rekomenduojama atlikti: -  Jei Jums PGR metodu buvo diagnozuota COVID – 19. -  Jei manote, kad galėjote sirgti COVID-19 liga ar turėjote kontaktą su sergančiu šia liga. -  Turėjote neaiškios kilmės karščiavimą. 

REKLAMA

Visais minėtais atvejais rekomenduojama atlikti serologinį tyrimą, galimam organizmo imuniniam atsakui šiai ligai nustatyti. Rekomenduojama kreiptis tik praėjus saviizoliacijos laikotarpiui ir ne anksčiau kaip 3 savaitės po karščiavimo pabaigos arba gauto teigiamo COVID -19 PGR testo.  Tyrimas atliekamas imant kraujo mėginį iš venos. Tyrimo kaina – 14,85 Eur.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-12-18 12:48:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šeimos gydytojai karšiuojantį ligonį dabar mėto kaip karštą bulvę, sinčia tikrintis del COVID_19. Ligonis tam tikslui neturi nei jėgos, nei transporto . Kodėl čia nera informacijos ir jokios valdiškos komisijos patarimų ar išaiškinimo? Pasikeitė valdžia ,o betvarkė sveikatos apsaugoj tokia pati...
Atsakyti
-2

O
Ona
2020-12-18 22:50:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svieto pabaiga,kad uz tyrimus reik susimoket,o jeigu pensijos neuztenka net vaistams tai ka tada daryt?
Atsakyti
0

J
Jei valdziai
2020-12-18 14:44:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
tikrai rupetu tas "virusas" nebutu to"pigiau" ar prievartiniu antsnukiu isigijimas uz savo pinigus.Butu tai nemokama.O dabar tai biznis.Ko nebizniauti kada covid idiotu daugybe?
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų