TV3 Žinios. Mirčių rekordas Lietuvoje, koronavirusas ir eglutės įžiebimo šventės

Praėjusią savaitę Lietuvoje mirė tiek žmonių, kiek nebuvo mirę visus dvidešimt metų – užfiksuota daugiau kaip tūkstantis mirčių ir tai ne tik nuo koronaviruso. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad daugiausia mirčių siejama su širdies ir kraujagyslių ligomis, maža to, per pandemiją daugėja žmonių, kurie miršta namuose, o ne gydymo įstaigose. 

Tūkstantis šimtas trisdešimt šeši nauji COVID-19 atvejai ir trylika mirčių. Lietuvoje sergamumas nemažėja, dėl to Aurelijus Veryga pristatė naujus ribojimus. Valdžia žada siūlyti viešose vietose leisti rinktis ne didesnėms nei dviejų žmonių grupėmis. Prekybos centrų darbo laikas nebus ribojamas, tačiau norima uždrausti reklamuoti akcijas ir išpardavimus. Veryga taip tikisi sumažinti kalėdinį žmonių srautą ne tik parduotuvėse, bet ir eglučių įžiebimo šventėse.

Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje, esančioje straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
A
A
2020-11-30 18:42:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nebejuokinkit, nepades tokie draudimai. Butina uzdaryti prekybos centrus. Be kelniu ir naujos striukes tikrai nei vienas nenumirs. Koronavirusas baisi liga. Per plaucius eina. Sergu, ziauriai skauda viska.
Atsakyti
-5

K
Kaimynė
2020-11-30 19:01:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gąsdina p.Veryga užkrėtimais. Su kaukėmis vaikštome,miegame su kaukėmis. Kaimynėse respublikose po kelius šimtus užsikrečiama,bet ne tūstančiai.
Atsakyti
-4

I
INESA
2020-11-30 19:12:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laikas atsibusti ir pradeti gydyti tautiecius, gana kvailioti... Geda...
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų