„TV pagalbos“ žygdarbis: apvogtiems senukams surinkti tūkstančiai eurų

Magdalena ir Ciprijonas Kalėdas sutiks šypsodamiesi. Prieš šventes sutuoktiniai patyrė skaudų smūgį – prekeivėmis apsimetusios apgavikės pavogė jų namuose stiklainyje laikytas visas gyvenimo santaupas, skirtas savo pačių laidotuvėms.

Kai „TV pagalba“ paskelbė aukų rinkimo akciją padėti bėdos ištiktiems senoliams, prisidėti panoro šimtai televizijos žiūrovų, o per savaitę žmonių gerumas pranoko visus lūkesčius – surinkta daugiau nei 16 tūkstančių eurų.

Pranešti džiugios žinos į Kūlupėnus atvykusi „TV pagalbos“ žurnalistė Sandra Žutautienė pakalbino žemaičių porą, kuri visai neseniai atšventė deimantines vestuves, o jos per gyvenimą susikurtos taisyklės galėtų būti pavydžiu daugeliui Lietuvos porų.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „TV pagalbos“ žydgarbis: apvogtiems senukams surinkti tūkstančiai eurų

„Kiekvieną vakarą guldami mes pasibučiuojame. Tai vienintelis bučinys per parą. Mes nesigulame susipykę. Juk rytojus gali ir neišaušti“, – apie savo šiltus santykius su vyru atviravo 82-ejų Magdelena.

Vienas kitą jie palaikė ir tą siaubingą dieną, kai iš judviejų namų dingo visos santaupos.

„Man ta vagystė reiškia, kad neturiu iš ko pasilaidoti. Laikiau juos laidojimui, jeigu aš mirsiu pirmiau – tėvas palaidos, jeigu jis – aš palaidosiu. Sakoma, kad palaidoti vienam žmogui reikia dviejų tūkstančių“, – apie mirtį neslepia pagalvojanti Magdalena.

Senoliai papasakojo, kad nelaimės juos lydėjo ir per gyvenimą. Būdamas vos 28-erių žvejodamas nuskendo jų vienturtis sūnus, gaisras buvo suniokojęs namus. Tačiau net ir po šios nelaimės kūlupėniškiai teigė nepalūšiantys ir toliau taupys: dės savo laidotuvėms centą prie cento, kad būtų kuo pavaišinti į jas ateisiančius draugus ir pažįstamus.

Sužinoję, kad žmonės paaukojo net 16 535 tūkst. eurų, Magdalena ir Ciprijonas sunkiai rinko žodžius ir dėkojo Dievui bei jiems padėjusiems geradariams. „TV pagalba“ pasirūpino, kad nuo šiol senoliai pinigų namuose nebelaikytų, o reikiamą sumą galėtų pasiimti tik atvykę į Kretingoje esančią kredito uniją.

„TV pagalba“ septynis tūkstančius padės į senolių banko sąskaitą, o už likusius suremontuos jų seną namą.

 Visą reportažą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
R
Rima
2018-12-24 21:47:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai placiai paskelbet, ar neateis pas senukus kokie banditeliai ar vagilkos.... paaukojot ir gerai, kam dar skelbti....
Atsakyti
-2

J
Jovita
2018-12-25 06:06:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir ka jie paims,juk aiskiai parase-pinigai kredito unijoje,skaityti reikia atidziau...
Atsakyti
-1

A
Albertas
2018-12-25 18:02:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gali ateiti ir mokesčių inspekcija atsiimti "savo" dalies.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų