Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Jei yra Dievas visi aferistai slups
Šimonytė žadėjo mokeščių reformą, bet po rinkimų persigalvojo. Nepatogu iš milijardierių imti mokeščius, geriau skolintis už palūkanas ir tarptautinių fondų ir prigalvoti visuotinius mokeščius visiems, net žemiau skurdo ribos gyvenantiems piliečiams. Kokia tu apgailėtina esi šimonytė.
Kuo daugiau tokiu vagiu bus tuo ilgiau nebus keliami atlyginimai lanzbergiu kraste,ir tuo daugiau bus stumiami i emigracija paprasti zmones,tuo labiau isigales leidimas vesti iju vietas dirbti indenus kirgizus banderinus kazahus ir t.t. nes tiem tipo kilmingiem vagim tas labai naudinga.
milijardieriais tapo prichvatizave ir minimumus mokedami
Lukošiau, kuo daugiau tokių milijardinių įmonių, -tuo daugiau turėsime gerai apmkamų darbo vietų? Maximos darbuotojų paklausk kiek jie gauna? Bazė 700 ir kiek "šėfas" nepagailės? 30, ar 100 eurų plius?
Geriau parašykit kiek milijardieriu dėl karo atsirado Ukrainoje
Tegu ima jai sugeba uzsidirba o jai nesaziningai tai vietoj pencijos sedes kaleime irgi gerai .Geras uztarnautas poilsis.Vaikai ir gimines gal nelankys o valstybe Priziures.Tures kas darbo irgi pinigai isleidziami.
@Rita Per 30m.tik masliuli kapseli ir skurlinski tepasodina,irtai per klaida.
Būt graudu,jei nebūtų juokinga...Štai,kodėl Lietuva daugiausiai turi ubagų Europoje...
juos puola rusas,reik pinigu gynibai
Naujausi milijardieriai valdo Lietuvos visa visa rysiu sistema,o juos valdo smegenis is Kremliaus ir Musko aplinkyniai.Internetas,mobilus,palydoviniai rysiai viskas yra ju valdoma.Reikia kuo maziau priklausyti nuo interneto,nes zmones jau valdo dirbtinis intelektas ir visokios chemines medziagos.Reikia pereiti i senovinius laikus kai nebuvo interneto,tik taip mes iveiksim masinas.Zmonija yra valdoma kaip lobistams patogiau.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų