Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
..gana idomus straipsnis i gamtos apsaugos chaika nukreiptas,bei i seimo chlenus,dalis ,kuriu yra nuteisti,gaunasi,kad siuksliu sanderis su banditais yra sudarytas tautai nezinant.
Tai tegul tas Adomaitis šikną valo su pirštu! Taip ĮGYVENDINDAMAS ES. derektyvas, kartu su gentviliuku!
"Panašus draudimas įsigaliojo nuo šios vasaros, kai uždrausta nemokamus plonus plastikinius maišelius parduotuvėse."
Kas su jais uždrausta daryti???
Teks valgyti ir gerti iš kaliosu
Durniu šaika atrodo kad nebera svarbesnių reikalu spresti, užkliuvo vienkartiniai puodeliai, žmonėms gerai, jei jums netinka atsineškit savo porceliano, o mums gerai vienkartiniai, atsigerei ir į šiukšlių dėžę..
Tai jai apmokestins tai tas puodelis šiukšlė netaps ir nieks nepaaiškina kur dingsta surinkti pinigai. Automobilius apmokestino, ką oras švaresnis tapo, bet užtai dešimtis etatų įsteigė pinigams skaičiuoti, gavosi kiek surinko tiek išleido.
Liko virvė ir muilas.
Padarykit tualetinį poperį dvispalvė. Reikia palaikyt ukrainečius!
Kaip ten sakoma? Eik paskui pinigus ir suprasi kam tai naudinga. Gera tema žurnalistiniam tyrimui. Ar ne taip mieli žurnalistai?
Kas dar neapmokestinta? Tai gal ir oro mokestį įveskite, kad žmogus kvėpuoja?! Ar kad išskiria dujas?! Absurdas kažkoks!
@Absurdas Vagims vis mažai ir mažai,vis rėkia tąrša,tąrša,o ką darote,kad tarša mažėtu Ukrainoje,ar ten grynas oras,parduotuvėse sufasuoti po 2 viščiukų ketvirčius,tarp didžiausių ,storiausių plastmasinių dėžių ir tttt.,taip kovojama su klimato kaita....!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų