Tūkstančiai žmonių Vilniuje liko be elektros: darbai dėl nepalankių oro sąlygų gali užtrukti

Dalis Vilniaus gyventojų gražiausią vasaros šventę Jonines pasitiko be elektros. Ne vienoje sostinės Naujamiesčio rajono gatvėje dingo elektra ir atsirasti gali dar negreitai – ESO perspėja, kad dėl nepalankių oro sąlygų gedimo šalinimas gali užtrukti.

Į naujienų portalą tv3.lt kreipėsi skaitytoja, kuri teigė, kad Naujamiestyje, V. Pietario ir Naugarduko gatvėse dingo elektra.

„Sveiki, elektros energijos sutrikimas užfiksuotas. Galimas elektros energijos tiekimo nutrūkimas arba nestabilus jos tiekimas. V. Pietario g. 3; Naugarduko 45, SVARBU: dėl gamtinio poveikio susiklosčiusios ekstremalios situacijos ir nepalankių oro sąlygų gedimo šalinamas gali užtrukti. Dėkojame už Jūsų kantrybę ir supratimą!“ – tokią žinutę iš Energijos skirstymo operatoriaus (ESO) sulaukė skaitytoja.

Nusiskundimais Naujamiesčio gyventojai dalijosi ir socialiniuose tinkluose.

„Skambinau į ESO sužinot kiek preliminariai truks tvarkymas. Sako, jog per porą valandų, kaip įprasta, sutvarkyti šiandien žadėti negali, bet iki vakaro turėtų atsirasti elektra. Terminą sužinot man svarbiausia dėl šaldytuvo turinio buvo“, – rašė viena moteris.

Gyventojai dalijosi, kad elektra dingo ir Birželio 23-osios, S. Konarskio, Vytenio, Statybininkų gatvėse.


Rašyti komentarą...
V
Vika
2021-06-24 14:45:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai kas sudėtingo,kad neįmanoma pataisyti.Kodel tam Vilniui keistenybių pilna.
Atsakyti
0

I
Iljičiaus lemputė
2021-06-24 13:48:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai va jum nepriklausoma, liasvutė, / nors joje yra Amerikos ir kitų valstybių karinės technikos/ Lietuva.. Elekta yra labai brangi ir vis brangina, elektros linijomis niekas nesirūpino, tik milijonus į kišenes dėjosi, kai menkiausias gedimas tai nėr kam tvarkyt.. Elektros tinklų dispečerinės rajonuose panaikintos, tik apskrityse sėdi keli dykaduoniai ir laukit kelias dienas kol sutvarkys nutrauktą laidą.. Dabar turbūt el linijos neturi žiedinio sujungimo, /kaip buvo prie SSRS/, kad nutrūkus laidui, būtų galima likusią dalį vartotojų aprūpint iš kito galo, iš kitos transformatorinės... Tai va džiaukitės laisve vasarą be elektros
Atsakyti
-9

J
Jonas
2021-06-24 16:57:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Važiuočiau,bet jau per senas
O čia ne Laisvė,o apsileidimas ir godumas.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų