Rašyti komentarą...
Sunku oi kaip sunku taikyti prievartą ligoniui. Konservatoriai gerai supras psichiatrus kaip jie klaikiai jaučiasi, kai ligonis daro kvailystes, tampa viską griaunančiu ir nėra jokių argumentų jį įtikinti, kad jis paklausytų kitos nuomonės. Bet kai jaučiasi visai bejėgiai prieš beprotystę - kito kelio nėra. Jeigu vieną kartą to nepadarysi, aplinkiniai kentės toliau, problemos tik didės.
Majauską palaikys restoranų vadovai ir verslininkai 100% Nes tai buvo JO sprendimas. Visi kiti tiesiog lavonai.
Dovilė Bubnienė

Psichologė, Kognityvinės elgesio terapijos konsultantė

Timui (vardas pakeistas) dvidešimt. Bet tiek jam neduočiau. Pirmą kartą atėjęs, akių į mane nepakėlė. Antrą kartą atvykęs prisipažino, jog nenorėjo, kad jas matyčiau. Šįkart drąsesnis, nors toks pat vangus ir apatiškas.

Turi įpareigojimą dalyvauti elgesį keičiančioje programoje – reikalaudamas pinigų, stumdė mamą. Teistas jau du kartus, dar vienas teismas laukia. Timas mano, kad šį kartą gaus realią bausmę, mat, gatvėje grobdamas rankinę, sumušė senyvą moterį.

– Bijai? – klausiu.

– Ne, o ko? Brolis sėdi, gal pas jį papulsiu.

Timo brolis vyresnis, sėdi už vagystes ir plėšimus.

– Timai, ar vartoji narkotikus?

– Dabar jau ne.

Tylime ir žiūrime vienas į kitą.

– iš tikrųjų, tai vartoju. Rūkau. O ką taip matosi?

– Matosi, Timai. Seniai?

– Oi, seniai. Gal aštuoni metai jau.

Nors ne kartą esu girdėjusi, nuo kokio amžiaus jaunimas pradeda rūkyti žolę, bet kiekvieną kartą man sugniaužia krūtinę ir norisi rėkti iš nevilties. Kaip? Jūs man pasakykite – kaip? Kaip tokio amžiaus – 10-12 metų vaikai įsitraukia į psichiką veikiančių medžiagų vartojimą?

– Pirmą kartą tai brolis pasiūlė, paskui jau ir su draugais rasdavom. Visi dabar žino, kur gauti, kiek kainuoja. Visi aplink vartoja. Aš tai tik rūkau. Nu dar esam su draugais kažkokių tablečių gavę, tada tai baisu buvo. Pažiūrėjau į draugą ir pamačiau, kad draugo galva pasidarė kvadratinė. Išsigandau, eina sau, daugiau tablečių neėmiau. O ką, jūs, atseit, niekad nebandėt?

– Nebandžiau, Timai, niekad. Turbūt todėl, kad tuomet, kai buvau 12-metė, tais laikais narkotikų vartojimas buvo smerkiamas, nepateisinamas, mums buvo įdiegta, kad narkotikai – blogis.

– Ai, žinau, pasakojo senis toks.

Timas kalba, lėtai rinkdamas žodžius, kartais nutyla, kai kada atrodo, kad jo čia nėra. Vangus, apatiškas. Prieš atsakydamas, tyli, ir man kaskart atrodo, kad nebeatsakys.

– Nerandi žodžių? Ilgai galvoji.

– Nesigalvoja man…

– Gal dėl tos žolės, kaip manai? – klausiu jo.

Tyli.

– Pas mane nemažai ateina jaunų žmonių, kurie ką nors vartoja, dažniausiai sako, kad rūko. Jei rūko jau kurį laiką, tai nesimoko, nedirba, kartais kažką svajoja, bet nieko nedaro. Blogėja atmintis, atsiranda depresija, apatija. Arba nerimas, baimė, agresija.

– Gali būti… Bet ne, nes o kodėl Seimas nori bausmes nuimti? Tai, matyt, nieko blogo ta žolė nedaro. Juk ten protingi dėdės ir tetos, ane?

Ką man pasakyti tam vaikui? Šiandien jau išleidžiu per duris.
Tėvynės Sąjungos nariai turi suprasti, kad jie tėra marionetės pono Strambolio lėlių teatre. Jūsų darbas - pakelti ranką, kai timptelės už virvutės. Ir atsirišti jūs negalite, nes ranka pati aukštyn nekyla. Bet gal viskas gerai, juk sočiai gyvenate, šeima neskursta, ir valdžiasklaida jums nuolat suokia, kokie jūs šaunūs. O svarbiausia, kas padeda, tai, kad marionetės nejaučia kvapo.
Laisvės partija grasina išėjimu iš vyriausybės. Gal ir iš Seimo galėtų išeiti? Tėvynės labui. Ar galima pastatyti namą nežinant, kas tai yra? Tas pats atsakymas galioja ir valstybei.--- Landsderginiai sugeba tik griauti

Tikra nesąmonė Majauska nori atleisti o tą kosmonautę armonaite ne tai kur Lietuvoje teisybė
vieną ar kitą ministrą galėtų pakeisti
vieną ar kitą ministrą galėtų pakeisti
@Liudas tik tuo ypatingu atveju, jei vyriausybė pradėtų strigti, ministrai įsiveltų į nederamas juolab kriminalines istorijas ar tarp valdančiųjų staiga rastųsi tokių, kurie būtų pajėgūs nuveikti gerokai daugiau nei dabartiniai vyriausybės nariai.
Panašu, nė viena iš šių sąlygų PIŠ nebuvo ir nėra aktuali. Nebus jokių nuolaidų net ir Kreivio atveju, jei Nausėda nenorės su juo turėt reikalų, kaip su Narkevičium.

Matyt Lansbergiui su projektu Šimonytė reikai šalinti už save protingesnius,kad niekas netemdytų jų saulės,svarbu lojalumas ir uolūs skalikai kaip Matelis,Maldeikis ir panašūs,o jei jie nori Majauską pakeisti tinginiu Džiugeliu tai kursas kaip ir pas Šimonytę vyriausybėje ,kuo kvailesni tuo geriau manipuliuoti.korupciją įteisino su stipria konservatorių antikorupcine komisija, Taigi tegyvuoja TS KD su jų CK ir skalikais priekyje,tik tegul K raidę išima ,nes ten krikščionių jau neliko ir nereikia senukų apgaudinėti.O tai kad Majauskui neleido vykti Į Audito rūmus yra apgailėtina.
daugelis tikėjosi, kad „projektas PIŠ“
daugelis tikėjosi, kad „projektas PIŠ“
@m bus sėkmingesnis nei kelių policininko Skvernelio ar „biškį ikanamisto“ Butkevičiaus vyriausybių veikla. Atsitiko kitaip. Ne vien todėl, kad PIŠ geriau kvailesni bet savi pavaldiniai. Tiesiog po dviejų metų, jau nesvarbu, kiek vyriausybės programos spėta įgyvendinti, ar nors kiek keitėsi prioritetai ir kas numatoma per likusią kadenciją.
Deja, PIŠ labai tiktų Lavrovui į porą. Abu šneka nesąmones, abu arogantiški, jokių klaidų nepripažįsta, o visi kritikai – tiesiog neišmanėliai.

Lansbergiai įsivaizduoja, kad jie yra šalies karaliai. Taigi jų nuomonė yra aukščiau visko. Juk niekas negali prieštarauti jų valiai. Taigi jei nepaklūsti jų norams, tai turi būti sumaltas į miltus ir išmestas. Majauskas, kuri bandė parodyti kitokį požiūrį į valstybės finansus, yra pašalinamas, kad nesimaišytų Lansbergių kelyje. Kad Lansbergiai seniai nieko gero Lietuvai nežada ir nesieke, tai jau seniai matosi. Jų tikslas yra pasipildyti savo kišenes, leisti artimiems draugams turtėti, o šalis lai skurta ir vargsta. Jų šūkis po manes nors ir tvanas. Tad šio tvano greitai sulauksime. Turime apgaulės, melo, mulkinimo, skurdinimo, žmonių apvogimo politiką. Taigi jau po truputį tvenkiasi pats tvanas. Manau greitai pajusime ir patį tvaną, kai neturėsime už ką apmokėti buto paslaugas, nusipirti maisto, o apie gydymą ir vaistus galėsime tik pasvajoti. Kai mirsime ne tik nuo ligų, bet ir nuo bado. Jau dabar įmonės bankrotuoja, jaunimas emigruoja, ateina juodaodžiai, kurie parodys kas yra svetimšalių valdymas. Lankstomės visiem užsieniečiams, juos vertiname daugiau nei savus. Keliauja afrikiečiai per sieną, nes mato mūsų kvailumą.
@As Algimantas Rusteika
9 val. ·
Visi apie tai parašėt, todėl tik vienas niuansas. Tai naujiena, beje, bent baudžiauninkų teritorijoje. Įvedu į feisbuką naują terminą - EUROPIDAI.
Iki šiol visi EUROPIDŲ projektukai buvo stumiami sena tvarka, paremta įstatymo laikymosi baime. Tipo, atsitinka kas nors baisaus, pagauna farai kokį idiotą runkelį, padariusį žiaurų nusikaltimą, ko ilgai laukta kaip preteksto.
Ir prasideda iš viršaus EUROPIDŲ organizuotas isteriškas klyksmas - reikia griežtinti įstatymus, kovoti, išrauti su šaknimis, užkardyti ir t.t.!
Na, kaip buvo su "Matuko reforma", kai L.Kukuraitis demonstratyviai klūpėjo ant Matuko kapo su gėlytėmis. Tam, kad tik sugraudintų baudžiauninkus ir pateisintų savo suplanuotą, fondų pinigiukais trykštančią dvarponių savivalę.
Tai buvo skirta tam, kad galėtų naujai sukurtos tautinių barnevernetų tarnybos, aprūpintos moderniais džipais. Atiminėti klykiančius vaikelius iš tėvų ir perduoti juos valdžios apmokamiems "globėjams".
Kur vaikeliai galės klykti per naktis kiek tik nori, tik niekas iš "gelbėtojų" ten jų nebegirdės! Dabar viskas apsivertė. Naujausi EUROPIDŲ projektukai stumiami nauja tvarka, paremta įstatymų laužymu.
Tipo, atsitinka kažkas normalaus, pagauna padariusią banalų, primityviai savanaudišką nusikaltimą pseudoelitinės chebrytės patelę. Ko irgi ilgai laukta kaip preteksto.
Ir prasideda organizuotas visų EUROPIDŲ isteriškas klyksmas - reikia švelninti įstatymus! Tegu daro ką nori, bet negalima drausti, juk tai tik "žolytė"!
Nors visi žino, kad ji tik pirmas žingsnis į paaugliukų pasodinimą ant adatos ir bus highway to hell...
Ir jie dar tikisi, kad tai suveiks. Nebesuveiks, Aušrine. Game is over, tavo gyvybės baigėsi.
Dabar EUROPIDAI patys lėtai, bet nesustabdomai slystat tuo keliu į pragarą. Tik dar patys to nesuprantat.
Jau greitai suprasit.
Lietuviai irgi greitai pamuojuos atia TSKP partijai per ateinančius rinkimus,be teisės sugrįžti į seimą
Smaginasi komentaruose konservatorių nekentėjai, bet tuščiai, nes tik čia jie ir gali. Majauskas sau karjerą sumovė, nes čia buvo aukštai iškeltas, nežiūrint jo jaunystės paklydimo apie kurį rašė spauda, ir to neįvertinęs "kando" saviems.
@prisimenu viską Aha, tik konservmėšlas vietoj to, kad parodę kokie jie yra tyri ir švarūs iškart būtų atsikratę to susitepusio pasielgė visiškai priešingai, dangstė ir išsuko šitą veikėją. Dabar tas vartymasis juokingai skamba ir atrodo.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų