Trys žmonės žuvo, trys buvo sužeisti šeštadienį po pietų Vilniaus rajone susidūrus dviem automobiliams. Avarija įvyko kelyje Vilnius-Sudervė, ties Karveliškių kapinėmis.

Kaip pranešė naujienų portalas "alfa.lt", pirminiais duomenimis, mašinos susidūrė, kai automobilio "Mazda 323" vairuotoja netikėtai išvažiavo į priešingą eismo juostą ir rėžėsi į priešais važiuojantį "Volkswagen Passat".

Smūgis buvo toks stiprus, kad žuvusius ir sužeistuosius iš automobilių turėjo vaduoti ugniagesiai gelbėtojai. Žmones jie ištraukė tik supjaustę automobilius.

Pasak policijos, per susidūrimą iš karto žuvo avariją sukėlusi vairuotoja (gim. 1985 m.) ir kartu važiavęs 1988 m. gimęs keleivis. Žuvo ir automobilio "VW Passat" keleivė (gim 1956 m.). Šio automobilio vairuotojas ir du keleiviai (gim. 1987 m.) nuvežti į ligoninę.

Dėl įvykio policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Pareigūnai aiškinasi, ar vairuotojai prieš avariją buvo blaivūs. Taip pat tiriama, kokiu greičiu važiavo automobiliai. Įtariama, kad bent vieno automobilio greitis buvo tikrai nemažas.

Policija taip pat bando išsiaiškinti dėl kokių priežasčių automobilio "Mazda" vairuotoja vairą staiga pasuko į priešingos krypties eismo juostą. Pagal nelaimės vietoje likusias žymes policija nustatė, kad mergina vairą pasuko likus vos keliems metrams iki priešais atvažiuojančios mašinos.

REKLAMA

Po avarijos eismas keliu buvo paralyžiuotas porai valandų. Kelias buvo visiškai uždarytas, policija čia leido važiuoti tik maršrutiniams autobusams. Visi kiti automobiliai nelaimės vietą bandė apvažiuoti greta esančiais laukais.

Tai jau ne pirma tragiška avarija šioje vietoje. Maždaug prieš pusantrų metų čia susidūrus dviem automobiliams, du žmonės žuvo, dar keli buvo sužaloti.

Iš viso per praėjusią savaitę Lietuvos keliuose avarijose žuvo aštuoni žmonės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų