Pasieniečiai ir muitininkai traukinyje Minskas – Vilnius ketvirtadienį vėl aptiko kontrabandinių cigarečių. Baltarusiški rūkalai buvo paslėpti vagono lubose.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Kenos užkardos pareigūnai ir Kenoje dirbantys muitininkai tikrino iš Baltarusijos įvažiavusio traukinio Minskas – Vilnius keleivius.

Buvo nupręsta detaliau apžiūrėti ir vieną iš traukinio vagonų. Pareigūnai atidarė jo lubas dengiančias konstrukcijas ir išvydo, kad čia yra slepiamas kontrabandinis krovinys. Iš viso lubose buvo 990 pakelių cigarečių „Minsk“, „NZ8“ ir „Fest“ su Baltarusijos banderolėmis.

Kaip paprastai būna tokiais atvejais, ir traukinio personalas, ir juo vykę keleiviai teigė apie šiuos rūkalus nieko nežiną. Įvykį tiria muitinės pareigūnai.

Tai jau trečias panašus atvejis šį mėnesį. Kenoje dirbantys pasieniečiai pastebi, kad pastaruoju metu kontrabandininkai ypač pamėgo maršruto Minskas – Vilnius traukinį, todėl jis tikrinamas atidžiau.

Vasario 7 d.  vieno iš vagonų lubose buvo rasti 295 pakeliai cigarečių „Minsk“. Vasario 2 d. vagono tambūro ertmėse netoli durų irgi buvo aptikti slepiami kontrabandiniai rūkalai. „Winston Blue“ cigaretės buvo išimtos iš standartinių pakelių ir po vieną sukištos į moteriškas kojines. Iš viso muitininkai suskaičiavo taip gabentą 2951 cigaretę.

VSAT


Rašyti komentarą...
P
PP
2012-02-18 07:36:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesibaigianti gegutės pasaka dėl kontrabandinių cigarečių. Ji nesibaigia del neteisingos prekių politikos kaimyninių šalių atžvilgiu, ta veika palaikoma nuskurdintų piliečių. Ačiū ponams ,duona dar ne kontrabandinė...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų