Tragedija kelyje „Via Baltica“: žuvo abu kaktomuša susidūrusių vilkikų vairuotojai papildyta 14:19 val.

Ketvirtadienio rytą, 6.51 val., gautas pranešimas, kad Kalvarijos sav., A5 kelyje Kaunas-Marijampolė-Suvalkai 82-jame km susidūrė du vilkikai.

5

Įvykio metu buvo sunkiai sužaloti abu vairuotojai. Netrukus jie mirė. Dėl avarijos eismas iš abiejų pusių buvo uždarytas, formavosi spūstys, šiuo metu eismas atnaujintas. 

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tragiškos vilkikų avarijos vaizdai iš drono

Vienas vilkikų atsidūrė griovyje. Yra išsilieję daug kuro.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tragedija kelyje „Via Baltica“: žuvo abu kaktomuša susidūrusių vilkikų vairuotojai

Marijampolės policijos atstovai tv3.lt patvirtino, kad vilkikai susidūrė kaktomuša. Vairuotojų sėdėjimo pusėmis.

Pirminiais duomenimis, avarija įvyko dėl išvažiavimo į priešpriešinę eismo juostą, kelio danga buvo šlapia, bet ne slidi, tikslios įvykio aplinkybės nustatinėjamos.

Vilkiką DAF vairavo Rusijos pilietis, gimęs 1977 m. O prie „Volvo“ vairo sėdėjo Latvijos pilietis, gimęs 1956 m.

Dar viena vilkiko avarija įvyko Žemaitijoje. Tik per šį incidentą žmonės nenukentėjo. Tv3.lt skaitytojas pasidalijo tokiu vaizdo įrašu:


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2021-01-21 08:46:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kol nebus kelio tokio kaip Vilnius - Panevėžys tol nelaimių bus. Vis dėlto Tarptautinės reikšmės kelias, jis turi būti saugūs ir greitai įveikiamas kaip dabartiniai Lenkijos keliai. Ten taip pat kol nebuvo gerų kelių kentėdavo vairuotojai. Liūdna, kad pas mus tokie prasti Tarptautinės reikšmės keliai.
Atsakyti
-27

R
Romas
2021-01-21 09:59:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kūrvų, vagių ir giesmių šalis. Šioje šalyje žmogus jau bevertis. Viskas kas statoma, remontuojama, įra laikina. Sąmatos, prasideda nuo milijono. Važinėju i Šiaurę, tolimąją Rusiją, judėjimas didelis, jų vairuotojai važiuoja lėčiau nei europos. Avarijų ten nedaug, nebent koks čainykas užlenda, tai gauna ir stovi apdaužytas. Užuojauta, gaila kolegų, kad atsitiko mūsų šalyje. Vyrai, blet važiuokt lėčiau, na....ui lėkt, matot kas darosi. Man slidu, aš stoviu. Prašvinta, nubarsto ir judu. Mes išvažiuojam kaip į karą. Iš ten kaip kas negryžtam. Liūdna.
Atsakyti
-44

V
Visažinis.
2021-01-21 10:10:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kol Lietuvos verslinkai mokės atligynima už nuvažiuota kilometrą 10 centų tas pats ir toliau viks avarijos nes jie skuba kuo daugiau nuvažiuoti ir uždirbti didesnį atlyginimą.Reiketu bausti pradėti aligarchus.
Atsakyti
-16

SKAITYTI KOMENTARUS (957)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų