Tomaševskis žada atsistatydinti iš partijos vadovų šiai neperžengus 5 proc. barjero  

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) lyderis tikisi, kad naktį skaičiuojamų Vilniaus miesto ir regiono balsų užteks, jog partija perkoptų 5 proc. barjerą, kitu atveju, europarlamentaro Valdemaro Tomaševskio teigimu, jis atsistatydins iš partijos vadovų.   

„Iškart teikiu tarybai atsistatydinimą. Neturiu menkiausių problemų dėl to“, – rinkimų naktį BNS pareiškė V. Tomaševskis.   

„Galima tikėtis, kad išaugs (balsų skaičius – BNS) (...) Esame ramūs, nes pakartosime pastarųjų rinkimų rezultatą, patenkame į tą penketuką (5 proc. ribą patekti į Seimą – BNS)“, – tvirtino politikas.

Pasak jo, Vilniaus krašte partijos palaikymas išliko, sumažėjo tik kituose rajonuose. 

„Išlaikome savo labai stiprią poziciją Vilniaus krašte (...) bet matome, kad kituose rajonuose truputį sumažėjo palaikymas. Visų pirma dėl didesnės konkurencijos tų partijų, kurios apeliuoja į krikščioniškas vertybes. Vienas-kitas už kitas partijas prabalsavo. Tokioje kovoje išlaikyti tas pačias pozicijas labai sunku“, – kalbėjo V. Tomaševskis.  

Anot jo, kita balsų sumažėjimo priežastis – mažiau žmonių atėjo balsuoti dėl koronaviruso baimės.

Suskaičiavimus rinkėjų balsus 1980 apylinkių iš 1989, LLRA-KŠS turi 4,82 proc. palaikymą.

Prieš ketverius metus už LLRA-KŠS balsavo 5,48 proc. rinkėjų ir tai leido iškart gauti penkis mandatus. Iš viso partija šią kadenciją turi aštuonis parlamentarus.


Rašyti komentarą...
T
Tai jau
2020-10-12 06:50:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas laikas atėjo,pažadą pildyti.Palauksim pamatysim.
Atsakyti
0

y
yyyyy
2020-10-12 06:00:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
....tai pasakok ką blogai padarei, o tai į krūmus iš karto, Briuselį sėdėdamas čia nieko neveikei,....kad iš pirmininko pareigų tai ir taip aišku, kaip dieną,.....
Atsakyti
-3

Z
ZZ
2020-10-12 07:26:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Wilno nie vaše
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų