„Tipiniu rusu“ išvadintas lietuvis britui kolegai sulaužė žandikaulį

Didžiojoje Britanijoje dėl kolegos užpuolimo prieš teismą stojo lietuvis, reaguodamas į rasistinį komentarą puolęs kolegą ir sulaužęs jam žandikaulį, skelbia vietos spauda.

Incidentas įvyko praėjusių metų balandžio 22 d. „White Horse Inn“ aludėje Launcestone. 26 metų Erikas Survila čia atėjo su grupe bendradarbių. Vėliau atvyko kita kolegų grupė, kurioje buvo ir nukentėjusysis Craigas Armsteadas.

Remiantis bylos duomenimis, lietuvis ir C. Arsmteadas vienas kito nemėgo, todėl E. Survila karštai sureagavo, kai C. Armsteadas, turėdamas kitą kolegų grupę omeny, esą mestelėjo frazę „tipiniai rusai“.

Prokurorė Katie Churcher Truro karūnos teismui sakė, kad vaizdo stebėjimo kamerų įrašuose matyti, kaip E. Survila britui tris kartus trenkia į galvą. Vėliau C. Armsteadas buvo nugabentas į Plymoutho ligoninę, kur jam buvo diagnozuotas žandikaulio lūžis dviejose apatinio žandikaulio vietose.

Per apklausą policijoje E. Survila prisipažino, kad su C. Armsteadu nesutarė ir kad jis sureagavo į rasistinę pastabą. Lietuvis sakė „praradęs savitvardą, nes jam jau nusibodo ir jis nebegalėjo tverti toje situacijoje, todėl priėjo ir jam trenkė į galvą“.

Anksčiau nė karto neteistas E. Survila prisipažino kaltu dėl vienintelio kaltinimo dėl sunkaus kūno sužalojimo.

Lygtinio paleidimo pareigūnas teismui sakė, kad E. Survila labai gailisi dėl šio incidento. „Jis siejo šį incidentą su Lietuvoje patirta trauma. Jis išvyko iš Lietuvos su savo drauge ir jos motina. Jis prarado savitvardą dėl komentarų apie jo tautybę ir iš karto pasigailėjo. Jis man sakė, kad problema yra dėl psichologinės sveikatos“, – sakė prokurorė.

Teisėjas Robertas Linfordas E. Survilai skyrė 24 mėnesių lygtinę laisvę atėmimo bausmę ir skyrė 20 dienų reabilitacinės veiklos.


Rašyti komentarą...
s
survilosfanas
2020-08-15 22:15:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
saunuolis,pyst i galva baranui.
Atsakyti
-5

a
as
2020-08-16 10:52:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
krasavcik, nada za slava otveciat :D
Atsakyti
-1

s
sww
2020-08-16 17:10:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mldc
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų