Pasieniečiai, tikrindami informaciją dėl galimo kontrabandinių rūkalų gabenimo, sandėrio metu Šiauliuose užklupo du vyrus, o vėliau aptiko ir paėmė beveik 14 tūkst. pakelių cigarečių.

Ketvirtadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Šiaulių rinktinės operatyvininkai surengė pasalą vieno buvusio Šiaulių fabriko teritorijoje. Turėta žinių, kad čia gali būti mėginama neteisėtai perduoti akcizais apmokestinamas prekes. Netrukus paaiškėjo, kad pareigūnų turėta informacija pasitvirtino.

Į buvusio fabriko kiemą atvyko "Renault Espace", o netrukus įsuko ir "Volkswagen Passat".

Iš automobilių išlipę du vyriškiai į "Renault" įdėjo paketą, apvyniotą juodos spalvos polietileno plėvele, ir susėdo į "folksvageną". Juos tuomet sulaikė netikėtai pasirodę VSAT operatyvininkai.

Ant 43 metų šiauliečiui priklausančio "Renault" galinės sėdynės rasta viena dėžė cigarečių "Saint George Lights" su rusiškomis banderolėmis. Vyras prisipažino, kad rūkalus ką tik įsigijo iš kartu su juo buvusio 34 metų Šiaulių gyventojo.

Tą pačią dieną pardavėjo gyvenamajame name VSAT operatyvininkai atliko sankcionuotą kratą.

Namo rūsyje pasieniečiai rado ir paėmė 13 tūkst. 500 pakelių cigarečių. Neteisėtai į Lietuvą atgabenti rūkalai buvo paženklinti rusiškomis ir baltarusiškomis banderolėmis.

Abu šiauliečiai po apklausos paleisti.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis cigaretes pirkusiam šiauliečiui pradėta administracinė teisena, o rūkalus namo rūsyje sandėliavusiajam vyrui gresia baudžiamoji atsakomybė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų