Dar keturios rinkimuose į Seimą dalyvausiančios partijos sudarė savo kandidatų sąrašus. Jų viršūnėse įsitvirtino jau gerai pažįstami politikos veikėjai, dažniausiai - dabartinio Seimo nariai, rašo pirmadienio – „Lietuvos žinios“.

Pirmaisiais numeriais visuose sąrašuose puikuojasi partijų pirmininkai. Socialdemokratus į rinkimus ves premjeras Gediminas Kirkilas, Darbo partiją (DP) - apgaulingos buhalterijos vedimu įtariamas Viktoras Uspaskichas, Naująją Sąjungą (NS) - aplinkos ministras Artūras Paulauskas, o Liberalų ir centro sąjungą (LCS)- Artūras Zuokas.

Tęstinumui užtikrinti

Po G.Kirkilo pavardės socialdemokratų sąrašo pirmajame dešimtuke - vien dabartinio Seimo nariai: Seimo pirmininkas Česlovas Juršėnas, partijos pirmininko pavaduotoja Milda Petrauskienė, susisiekimo ministras Algirdas Butkevičius, socialinės apsaugos ir darbo ministrė Vilija Blinkevičiūtė, Zigmantas Balčytis, krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Irena Šiaulienė, Julius Sabatauskas ir Birutė Vėsaitė.

Per pirmąjį šeštadienį vykusį partijos tarybos posėdį patvirtintame socialliberalų kandidatų sąraše išsirikiavo septyni Seimo nariai. Tai - jau minėtas partijos pirmininkas A.Paulauskas, Algirdas Monkevičius, Nijolė Steiblienė, Vaclovas Karbauskis, Alvydas Sadeckas, Valerijus Simulik, Alvydas Ramanauskas.

REKLAMA

Komentuodamas tokį parlamentarų išsidėstymą sąraše, A.Sadeckas LŽ sakė, kad tai lėmė noras užtikrinti NS vykdomos politikos tęstinumą ir profesionalumą. Jis pažymėjo, kad devintuoju numeriu į sąrašą įtraukta Alma Javtokienė taip aukštai atsidūrė anaiptol ne dėl to, kad yra krepšininko Roberto Javtoko motina, o todėl, kad yra aktyvi partijos narė.

Niekuo nerizikuoja

Didelėmis naujovėmis nepasižymi ir užvakar galutinai surikiuotas DP dešimtukas. Čia tik dvi vietos atiteko ne dabartiniams Seimo nariams - trečiuoju įrašytas jaunimo atstovas Vytautas Gapšys, dešimtuoju - buvęs socialinės apsaugos ir darbo viceministras Mečislovas Zasčiurinskas. Kiti veidai - iki skausmo pažįstami: Loreta Graužinienė, Virginija Baltraitienė, Valentinas Bukauskas, Vydas Gedvilas, Kęstutis Daukšys, Dangutė Mikutienė ir Jonas Pinskus.


Rašyti komentarą...
S
SS
2008-09-01 10:53:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Susmirdusios šutvės seime neišvengsime iki tol, kol klanai prastumdinės sąrašinius rinkimus.Demokratijos imitacija rinkimuose...Ponai negirdi ir negirdės ,ŠPYGA TAUKUOTA!
Atsakyti
0

v
va taip
2008-09-01 11:47:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
su darbo partija pirmyn po darbo partija pirmyn pirmyn i seima pirmyn prie lovio pirmyn pirmyn pirmyn statyti vagonelio pirmyn pirmyn prieš nato lietuvoj pirmyn pirmyn mokescius paslept apgauti lietuvele pirmyn pirmyn be diplomo i seima pirmyn pirmyn padidint priedus mus seimunams pirmyn pirmyn rentas isimoket pirmyn pirmyn kapines sunims atsiprasau seimunams steigt pirmyn pirmyn po pasauli vazinet pirmyn pirmyn maskvoj slapstyti vedliui pirmyn pirmyn
Atsakyti
0

j
jotvingis
2008-09-01 15:06:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasidomėkit LSDS-Lietuvos socialdemokratų sąjungos sąrašu,žmonėmis ir nereikės nusivilti.Rinkitės principingus,dorus,valstybiškai mąstančius politikus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų