Rašyti komentarą...
Laukiam kada Vilniuj taip bus...bet
Šaunu
Visiska nesamone tevams jeigu vienas is tevu nedirba arba dirba is namu, kokia gali buti darbo kokybe jeigu reikia priziureti vaika? Kitas pavyzdys musu vaikas nori eiti i darzeli jo ten draugai, labai patinkanti aukletoja, vaikas laimingas buna darzelyje. Tai kokia cia beda kad jis eis
@Vienas is tevu Tai jei dirba tai vaikas vedamas į darželį, nesvarbu ar iš namų ar tiesiogiai darbe. Jei tėvai atostogauja ,tik tokiu atveju vaikas negali eiti į ugdymo įstaigą.
Tokia tvarka nauja tik Lietuvoje. Daugelyje šalių reikia pateikti pažymą iš darbdavio apie tėvų atostogas norint vaiką vesti vasaros metu, ar Kalėdiniu laikotarpiu. Ir mokestį tenka mokėti pilną, nepriklausomai ar vaikas serga, ar darželis atostogauja. Tik dėl nuotolinio darbo nelabai supratau, kodėl tai neskaitoma darbu ir nusprendžiama, kad jei jau nuotoliniu, tai gali dirbt su vaiku.
O aš iš dalies nepritariu.
Labai netaktiškai ir negražiai parašyta.
Kiekvienas atvejis išskirtinis,o apie tokius pasisakymus kad Mamytės dekretu kūdikius augina,o į darželį vyresnius vaikus veda net skaityti nesinori. Aš net nekalbu,kad nukenčia ir vaikų gaunamas dėmesį, bet ir tu manyčiau savijauta ir t.t. neketinu aiškinti,nes greičiausiai dauguma supranta ką turiu omenyje. Antra, vaikas darželyje socializuojasi, su vaikais mokosi bendrauti,žaisti ir pan. Apie darželio nauda taip pat daug rašyti galima. Žinoma,kai tėvai nedirba atskiras klausimas,bet pasiskaičius straipsnį ir komentarus suprantu,kad dar nemokame supranti, įsiklausyti ir užjausti kito žmogaus. Galime tik garsiai kalbėti kokie mes supratingi,atjaučiantys ir palaikantys kitus.
Tačiau pritariu tam,kad vaikai turi taip pat atostogauti, daugiau laiko praleisti su tėvais,nes visi skubame,lekiame ir nepastebime kaip greitai mūsų vaikai auga.
Pirmenybė turi būti dirbantiems tėvams.
Manau,kad labai geras pasiūlymas,čia labiausiai tinkamas super mamytėms,kurios iš vis niekur nedirba,sėdi sporto salėse,kirpyklose kavinėse,o vaikučius iš ankstyvo ryto atgrūda į darželius snarglėtus ,kosinčius,vemia nčius,apšašėjusius,svarbu,kad joms laisvos dienos visos būtų.Tokios mamytės ir pasiima vaikučius pačius paskutinius,gi jos pervargsta besišopindamos,vynelį begurkšnodamos.
@Monika ...čia tu apie save?
O Panevėžys nedimiestis višta? O vietas ruošia ukrainiečių vaikams. Keisti dalykai daros Lietuvoje. Lietuviams vietų darželyje nėra. O dėl ukrainiečių grupės padidino. O ką veikia ukrainiete kurių vaikai darželyje? Tik Toke sėdi.
LABAI PRITARIU ŠITAM SPRENDIMUI !!!!! SENAI TAIP REIKĖJO PADARYTI !!!!!

Tėvai labai tuo naudojasi, pasiima atostogas o vaikus veda į darželius kasdien . Geriausia būna ,kai po darbų ateina močiutės anūkų pasiimti ir sako:" ai va tėvai išvažiavo atostogų prie jūros pailsėti nuo darbų ir vaikų,tai paliko močiutei" ohooo... nu ką pagalvoji... nu "šaunu".

Arba pvz., mamos būdamos dekrete arba būdamos su kūdikiais namuose ,vaikus veda į darželį kasdien. Ir dar ateina kone vėluodamos ir iš lėto pasivaikščiodamos vaikų pasiimti paskutinę minutę kada jau auklėtojų darbo laikas baigiasi, tarsi auklėtojos tai ne žmonės ,neturi šeimos,savo vaikų ir joms nereikia pasiimti avi vaikų iš darželio.

Tėvai įsivaizduoja , kad darželis kaip pramogų parkas,kad smagu ir t.t ,bet jiems irgi atostogų reikia,jie pavargsta nuo to šurmulio,o beto jiems reikia tėvų o ne svetimų žmonių, kurie neatstos nei mamos nei tėčio. Patys gal mieli tėveliai dirbkite be atostogų tai idomu kaip Jūs jausitės kai nuolat reikės eiti į darbą. Mokiniam vasarą stostogos būna. o ikimokyklinukams jų nereikia? Pamatytumėte kokie jie vakare jau būna pavargę, jau jiems ne vaikai ir ne žaislai rūpi,o jau pradeda gulinėti ant sofos, žiūrėti pro langą tikėdamiesi,kad jau gal ateina tėveliai, glaudžiasi prie auklėtojų ir ieško kontakto ir šilumos.

Rugsėjį Ateinat su reikalavimais ,atvedat vaikus baltarankiais ir sakot:" ai darželis išmokins ",bet palaukit o ne Jūsų pareiga vaiką paruošti darželiui ir bent kažkiek pamokanti elementarių dalykų?,pvz . Kaip laikyti šaukštą, parodyti kaip įkišti kojytę į kelnes ar juolab jas apsimauti. Ne jūsų pareiga pamokinti vaiką nusiplauti rankas ar susitvarkyti žaisliukus pažaidus? Bet ne... viską darželis išmokins, Taip ? Norit ,kad auklėtojos stebuklą vienos padarytų ? Bet juk norint rezultato reikia abipusių pastangų, o ne tik nurodinėti kaip dirbti auklėtojom ir ką jos privalo su Jūsų vaikais daryti. Nepagalvojat tada ,kodėl kartais vaikai nenori į darželį ? O todėl ,kad vaikai yra mokinami visko ir skatinami savarankiškumo, bet ne , paskui Jums lengviausia auklėtojai suversti kaltę,kad auklėtoja kalta ,kad vaikas nenori į darželį.. Juk vaikui kaip gerai,kai namie už jį viskas daroma ir vaikui nereikia pačiam nieko daryti ,o darželyje viskas atvirkščiai. Nepagalvojat, kad vaikui būna paskui stresas,kad čia už jį viską mama ir tėtis darė,o čia atėjo į darželį ir auklėtojos pradeda mokinti elementarių dalykų. Tai vaikui iškarto reakcija būna jau kita,o tada auklėtojos kaltos lieka,kad vaikas nenori į darželį ,nes neva auklėtojos kažką daro.

LABAI DŽIAUGIUOSI DĖL TOKIO SPRENDIMO , NET LAAABAI...
TAD TĖVELIAI,GEROS VASAROS IR DŽIAUKITĖS SAVO VAIKAIS IR PRALEISTU LAIKU SU JAIS,NES JŪSŲ VAIKAI TIKRAI YRA LABAI ŠAUNŪS,TIK ŠIEK TIEK PRISIIMKIT PATYS DAUGIAU ATSAKOMYBĖS UŽ JUOS,O NENUMESKIT JŲ DARŽELIUI. LINKIU SĖKMĖS

P.S. tikrai džiaugiuosi, kad ateina ir nuostabių tėvų,kuriems tikrai yra vaikas pirmoje vietoje, tik gaila, kad jų yra mažuma .
AUSTEJOS VYRESNYSIS SŪNUS
AUSTEJOS VYRESNYSIS SŪNUS
@LABAI DŽIAUGIUOSI , botas gramatikos ismok)))
@AUSTEJOS VYRESNYSIS SŪNUS Botas ? Kas tai yra? :D
@LABAI DŽIAUGIUOSI Superinės mintys! Mes kaip tik ieškomės darželio, būtų smagu pakliūti pas tokią auklėtoją :) Gal parašytumėt į e-mail Mreklama4 eta gmail darželio adresą? :)
Na ir labai gerai. Dar šitaip galėtų padaryti didžiuosiuose miestuose. Bo tėvai atostogauja, o vaikas nuo ryto iki vakaro darželyje, ir dar paskutinį pasiima, o būna ir vėluoja pasiimti. Nelabai suprantu, kaip savi vaikai gali trukdyti tėvams. Negimdykit, jeigu jums jie trukdo gyventi ir pramogauti. Tėvai gali turėt atostogas, o vaikai ne? Eidami diena dienon jie pavargsta, nusilpsta imuninė sistema, pikti, irzlūs, na o tada tėvai pradeda šiknoj vinių ieskoti kas čia tam vaikui atsitiko...
@Ana Turbūt, savo vaikų neturi
@Ana 100% pritariu !!!!!
@Ana
Taigi, kai kurie tėveliai taip išsiauklėja savo vaikus, kad po to nesusitvarko, tad visą vasarą veda į darželį. Dar viena kategorija mamyčių yra, kurios būdamos antro ar trečio vaiko priežiūros atostogose pasako, kad jos neturi atostogų, t.y. savi vaikai trukdo namuose ar kaip? Vaikai taip pat pavargsta, jiems reikia taip pat paatostogauti, pakeisti aplinką. Liūdna.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų