Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
visiem reikia pasiruošti kai tokspuolimas...
visiem reikia pasiruošti.
Byla sufabrikuota ir vilkinama šitiek metų. Kiek galima juodinti ir šmeižti Darbo partija, aš nesuprantu, kiek galima niekinti šios politinės partijos lyderį Viktorą Uspaskich? Jus man pasakykite, kiek galima? Kuo greičiau baikit tas nesamones ir leiskit naujai koalicijai operatyviai dirbti. Teismai trukdo tinkamai atlikti pavestus darbus. Tai daroma spacialiai?
Jeigu teisėjai yra tokie nešališki, tai turėtų priimti visus darbiečių prašymus, o ne juos atmesti. Absurdiškas teisėjų darbas.Viskas su teismais aišku, kam jie dirba ir kad siekia sunaikinti DP.
Teisėjai turėtų leisti daugiau laiko ir produktyviai pasiruošti kaltinamiesiems, leisti jiems pasisakyti ir t.t. O ne kategoriškai atmesti parodymus, neleisti pasisakyti, neleisti dalyvauti partiją palaikantiems žmonės. Tai yra ne kompetetinga ir neteisėta.
visi klystam...


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų