Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kaip su bartoševiciu ir stepukoniu "teismais"???
Dominykas Vanhara
3 val. ·
Yra ir gerų naujienų. Tie, kas mane skaitote seniau, gal atsiminsite mano prieš kelis metus rašytą istoriją apie policijos pareigūną, kuris, dirbdamas antraeilėse greitojo reagavimo apsaugos darbuotojo pareigose ir, tramdydamas kavinėje girtą agresyvų chuliganą, kuris terorizavo kavinės lankytojus, panaudojo būtinąją gintį prieš šį chuliganą. Nepaisant to, Kauno apygardos teismas ne tik kad nesugebėjo įžvelgti šioje byloje būtinosios ginties, tačiau net neįžvelgė ir būtinosios ginties ribų peržengimo, todėl policijos pareigūnas buvo pilna apimtimi nuteistas už sunkų sveikatos sutrikdymą, jam buvos skirta reali laisvės atėmimo bausmė, kurią jis atliko. Tuo metu buvau parašęs piktoką įrašą, kad negalėjau patikėti, kaip tokioje byloje pagal tokias faktines aplinkybes įmanoma būtinosios ginties nepamatyti.
Tačiau vėliau šią bylą išnagrinėjo Lietuvos Aukščiausiasis Teismas, lygiai kaip aš ir rašiau, konstatavo esminius Kauno apygardos teismo padarytus teisės pažeidimus, konstatavo būtinąją gintį nuteisto policijos pareigūno atžvilgiu, konstatavo, kad jokios nusikalstamos veikos padarytos nebuvo, o policijos pareigūną visiškai išteisino.
Tai va, šis policijos pareigūnas, greičiausiai, perskaitęs mano minėtą piktoką facebook įrašą, jau po išteisinimo LAT, kreipėsi į mane dėl advokato teisinės pagalbos suteikimo, kad jam būtų atlyginta iš valstybės ta žala, kurią jis patyrė dėl neteisėto baudžiamojo persekiojimo, dėl neteisėto nuteisimo, neteisėtos realios laisvės atėmimo bausmės paskyrimo, tinkamų ir saugių kalinimo sąlygų laisvės atėmimo bausmės vietoje nesudarymo (ten jis buvo grupės kitų kalinių vieną kartą sumuštas).
Aš, kadangi jaučiu didelį dėkingumą policijos pareigūnams, nes policijos pareigūnai yra suradę ir atsakomybėn patraukę nusikaltėlius, kurie nuskriaudė mano garbaus amžiaus tetą, o taip pat yra greitai suradę mano pasiklydusį senelį (šiuo metu jau AA), kuris dėl garbaus amžiaus nebesiorientavo apylinkėse ir pasiklydo, o taip pat jį saugiai grąžino namo, sutikau jį atstovauti ir atstovauti PRO BONO, t.y. neatlygintinai. Tokiu būdu tikėjausi atiduoti savo moralinę skolą policijos pareigūnams už tą gerą, kurį jie yra padarę mano šeimai ir mano artimiesiems.
Ir va šiandien jau yra priimtas pirmosios instancijos teismo sprendimas, kuriuo mano klientui – į pareigas po išteisinimo grąžintam pareigingam ir pavyzdingam policijos pareigūnui buvo priteista iš valstybės 13 985,64 EUR turtinės žalos, 20 000 EUR neturtinės žalos, o taip pat procesinės palūkanos nuo priteistos sumos nuo bylos iškėlimo teisme dienos. Viso – beveik 36 500 EUR. Prašėme mes, aišku, daugiau, tačiau ir ši suma, palyginus ją su panašiose bylose priteisiamomis sumomis, yra tikrai labai nemaža ir ganėtinai solidi. Aišku, dar tarsimės su klientu, ar nevertėtų skųsti ir bandyti prisiteisti daugiau, tačiau kaip supratau, klientas sprendimu yra patenkintas.
Taigi, teisingumas atstatytas, valstybės nuskriaustas jaunas, pareigingas, ne kartą skatintas ir nei karto tarnyboje nebaustas policijos pareigūnas apgintas, jam priteista tikrai nemažo dydžio žala. Didžiuojuosi, galėjęs prie to prisidėti ir savo darbu bei kompetencija.
Kaip matote, Nacionalinio susivienijimo atstovai ne tik žodžiais Tėvynę ir jos žmones myli, bet ir darbais. Taip, mūsų pajėgumai yra tokie, kokie yra. Norite, kad turėtumėme didesnius pajėgumus – gausiau už Nacionalinį susivienijimą balsuokite. Per praėjusius Europos Parlamento rinkimus mūsų partijai iki brūkšnio pritrūko vos kiek daugiau nei 8000 balsų. Atrodo, tai yra tiek mažai, vien mano skaitytojų facebook daugiau yra. Tačiau pritrūko.
@Landsdergijos "teismai" chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kreiptis į VRK po to kai rinkimai jau įvykę?! Kokiu tikslu? VRK negali panaikinti rinkėjų Gražuliui jau suteikto mandato. Nejaugi teismas to nežino? Kas per velniavo toje konservų uzurpuotoje Europos provincijoje vyksta? Nesitiki, kad teisėjai būtų tokie nekvalifikuoti ir nesuvoktų elementarių demokratijos principų. Tai kas čia iš tikrųjų vyksta? / Būsimas Seime, paviešink KGB-istus, gal tuomet išaiškėtų kas prievartauja mūsų teisėsaugą?
teisinė ir demokratinė valstybė
teisinė ir demokratinė valstybė
Gražulis bus apkaltintas išprovokavęs apsišniojusį ir neadekvatų gėjų Katedros aikštėje. :) Garsusis teisėjas Cininas dar ne tokius triukus išdarinėjo! :)
Teismas gavo nurodymą, pas mus dar TSRS
Nė dienos( nė valandos) medijos be gražu
Nė dienos( nė valandos) medijos be gražu
Populiariausias šou verslo atstovas!
Petris neturi teisės cituoti Švento Rašto! Jo gyvenimas per daug nuodėmingas.
Šl ykštus ir apgailėtinas teismo sprendimas.
va taip pupuliul,gausi baudziaka ir kuku evropa,zinosi kaip kukariekus izeidineti!
@gejukai nelieciami Toks tokį...
@Naglis o labas kukariekai-kolega,ir tu urodas toks pat.
Šis pilietis jau lenda per gerklę. Kiek galima apie jį skelbti! Pykina...
@Labai baisu Tai neskaityk kam skaitai
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų