Trečiadienį Klaipėdos apygardos teismas atmetė Neringos Venckienės skundus dėl nežymaus mažametės Drąsiaus Kedžio dukters sveikatos sutrikdymo per grumtynes penktadienį, kovo 23 d., ir skundą, kuriame ji prašė neperduoti mergaitės biologinei motinai Laimutei Stankūnaitei, nes po jos pareiškimo apie gautus grasinimus, vaikui su mama gyventi būtų nesaugu.

(papildyta 15:30)

Teisėjų kolegija, išnagrinėjusi antradienį gautą N. Venckienės prašymą taikyti laikinąsias apsaugos priemones ir stabdyti Kėdainių rajono apylinkės teismo sprendimo dalį, įpareigojančią skubiai perduoti vaiką, pagrįstą kovo 23 d. įvykiais, kai, kaip manoma, mažametės apsaugą vykdantis darbuotojas mergaitei padarė nesunkų sveikatos sutrikdymą, jį atmetė, nes esą iš pridėtos vaizdo medžiagos negalima daryti išvados, kad mergaitė  sužalota dėl jos motinos ir apsaugos darbuotojo veiksmų. Antstolių ir pareigūnų veiksmų šioje byloje teismas nevertina.

Teismas taip pat pažymėjo, kad L. Stankūnaitei yra taikomos apsaugos nuo nusikalstamo poveikio priemonės, todėl atsakingos institucijos užtikrins būtinas ir saugias gyvenimo sąlygas.  Ši teismo nutartis neskundžiama.

Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegija trečiadienį taip pat nagrinėjo N. Venckienės apeliacinį skundą dėl Kėdainių rajono apylinkės teismo 2011 m. gruodžio 16 d. sprendimo perduoti jos globojamą dukterėčią motinai Laimutei Stankūnaitei.

REKLAMA

Sprendimą dėl neterminuoto motinos valdžios apribojimo, vaiko gyvenamosios vietos nustatymo ir išlaikymo priteisimo teisėjų kolegija paskelbs balandžio 18 d.

Prie teismo pastato piketavo klaipėdiečiai, palaikantys mergaitės globėją ir jos šeimą. Žmonės piktinosi, kad šioje istorijoje niekaip neatskleidžiama tiesa, o mergaitę jau norima atiduoti biologinei motinai.

Piketuotojai teigė esantys įsitikinę, kad perduoti vaiką motinai, kol nepriimti sprendimai pedofilijos byloje, per anksti.

- - - - - -

N. Venckienė siekia, kad būtų neterminuotai apribota mažametės motinos L. Stankūnaitės valdžia, o mergaitė nebūtų perduota L. Stankūnaitei. Anksčiau Klaipėdos apygardos teismas yra priėmęs sprendimą nestabdyti Kėdainių teismo sprendimo dėl vaiko gyvenamosios vietos nustatymo vykdymo.


Rašyti komentarą...
v
vilnietis
2012-03-28 15:34:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
To ir reikėjo tikėtis.Nesvarbu kokio miesto teismas.Čia gi ta pati hidra,nors Vilniaus teisėjai,kiek girdėjau,patys šokiruoti to,kas vyksta ir reiškia užuojautą N.Venckienei.
Atsakyti
0

K
KLAIPEDOS TEISMUI
2012-03-28 15:37:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai jus jau turite atsakyma-pedofilu naudai,nes ka siandiena pademonstravote-nesuvokiami dalykai,nes vaikas pagal jus yra daiktas.GEDA IR ZIAURI JUSU POZICIJA
Atsakyti
0

l
lina
2012-03-28 15:50:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
jeigu Zmones leis paimt mergaite,Lietuva zlugus.Mes tik sraigteliai Klano apsupty.Nejau jie mano kad zmones durni.Cia tik Pilietinis Karas gali isgelbet saly ,daugiau niekas....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (34)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų