Nemenčinės (Vilniaus r.) gyventojas 28 metų Bogdanas Kolpakas Kauno apygardos teisme bus teisiamas už 2,9 kg amfetamino kontrabandą į Latviją.

Kartu su B. Kolpaku veikę jo keturi bendrai Kauno apygardos teisme buvo nuteisti anksčiau ir gavo nuo 5 m. iki 12,5 m. nelaisvės bausmes.  Praėjusį penktadienį Apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo sprendimą.

B. Kolpako byla buvo išskirta į atskirą, nes kaltinamasis metus slapstėsi - buvo išvykęs į Ukrainą.

Kauno apygardos prokuratūros duomenimis, trys kauniečiai, vilnietis ir Vilniaus rajono gyventojas planavo automobiliu „Mazda“ gabenti į Latviją per Smiltynės pasienio postą didelį kiekį narkotikų. Kvaišalai buvo paslėpti automobilyje įrengtoje slėptuvėje.

B. Kolpakas kaltinamas tuo, jog Nemenčinėje surado du bedarbius vyrus ir, pažadėjęs po 1000 litų, pasiūlė jiems nuvežti į Latviją „žemės nuosavybės dokumentus“ ir juos perduoti pasitiksiančiam vyrui.

Bedarbiai, važiuodami B. Kolpako paskolinta „Mazda“, nežinojo, kad veža narkotikus. Nusikaltimas išaiškėjo, kai automobilis buvo sustabdytas ir patikrinta pasienio poste.

Nustatyta, kad nusikaltimą organizavę asmenys važiavo paskui „Mazdą“ kitu automobiliu. Nesulaukdami į Latviją įvažiuojančių kvaišalų, net 19 kartų paniškai zujo pirmyn atgal per pasienio postą. Mat įtarė, kad pasamdyti bedarbiai paklydo. Nusikaltimo organizatorius 39 metų kaunietis telefonu dirigavo veiksmus iš savo buto Kaune.Odeta Kaunaitė


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų