Taksisto iš Lietuvos istorija: žadėjo 2 tūkstančius, „užsidirbo“ 10 metų už grotų

Marijampolės pataisos namuose už stambią narkotikų kontrabandą bausmę atliekančio Eugenijaus Turapino istorijoje daug neatsakytų klausimų. Vyras tv3.lt žurnalistui atskleidė, kodėl jam buvo skirta 10 metų įkalinimo bausmė, tačiau...

137

Tačiau jo pasakojime yra daug neaiškių detalių, kurių E. Turapinas arba nenorėjo, arba negalėjo prisiminti. Esmė, kad puse bausmės jau atlikęs vyras iki šiol jaučiasi nuteistas neteisingas.

(137 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nuteistųjų gyvenimas Marijampolės pataisos namuose: pažvelkite į vidų

Anot Eugenijaus, jis buvo „pakištas“ žmogaus, kuriuo pasitikėjo. Bet, nors to asmens duomenys ir žinomi, Eugenijus tikina, kad tikrasis kaltininkas pelnytos bausmės taip ir nesulaukė. „Pasakiau pareigūnams viską, bet jo, man regis, taip ir nesurado“, - teigia E. Turapinas. Išsamus interviu su nuteistuoju.

- Už ką sulaukėte bausmės?

- Paprašė nuvažiuoti ir parvežti žmogų bei pinigus. Bet pakeliui sustabdė, patikrino automobilį ir surado narkotikų. Automobilis buvo iš nuomos punkto. Išsirinkau kažkokia ir įkliuvau. Prieš penkerius metus viskas įvyko. Pasodino 10 metų. Grėsė nuo 10 iki 14 metų. Puse bausmės jau atlikau. Iš Latvijos į Lietuvą važiavau.

REKLAMA

(107 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gyvenimo sąlygos Marijampolės pataisos namuose

- Kas jūsų prašė parvežti žmogų ir pinigus?

- Pažįstamas. Dirbau taksistu. Kviesdavo mane padėti. Nuolatinis klientas būdavo. Vietoje daug vežiodavau. Ir tą kartą prašė į užsienį važiuoti. Į Švediją. Sakė, kad mane sutiks, paimsiu pinigus ir parvešiu žmogų. Man neblogą atlygį pasiūlė.

- Kiek jums už tai pažadėjo?

- Turėjau uždirbti 2 tūkst. litų. Automobilį gavau Lietuvoje. Su saviške būčiau nenuvažiavęs, nes maniškė buvo jau sena. Tai sako rinkis iš nuomos punkto.

- Kada narkotikai atsidūrė automobilyje?

- Nežinau. Niekas man nesakė, kad ten bus pakišta narkotikų. Su jais važiavau jau iš Lietuvos. Turėjau nuvykti į Švediją, sėsti į keltą. Iki ten nuvažiavau, bet pamiršau asmens tapatybės kortelę. Susiskambinau su žmona. Paaiškėjo, kad pas tą žmogų palikau, kuris mane nusamdė. Jis pasakė, kad kitas taksistas atvažiuos ir atveš mano dokumentus.

Turėjome susitikti pakeliui. Važiavau atgal. Ir tada mane sustabdė prie sienos. Muitinės pareigūnai. Pradėjo ieškoti. Sako, cigaretes vežate. Sakau, kad nieko. Pasiūliau patikrinti. Pasitelkė šunį ir jis užuodė. Surado narkotikų. Apie 10 kg. Narkotinių medžiagų. Sulaikė ir vėliau nuteisė.

- O kaip tas jus pasamdęs žmogus, ar bendravote po sulaikymo dar su juo?

- Nebebendravau su juo. Nežinau, ar jis buvo teisiamas. Nežinojau, kad gabenau narkotikus. Jis pradingo tarsi į vandenį. Pasakojau teisme, kad pažįstu iš veido. Pavardė jo buvo ir automobilio nuomos dokumentuose. Bet man niekas nieko nesakė. Pralaikė 8 mėnesius beveik ir nuteisė.


Rašyti komentarą...
G
Gintaras
2017-11-17 07:18:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriau važiuoti su sava senute mašinėle. Būtų atlaikiusi, kitaip su tokia ir taksauti negalima. Svetima mašina mažiau pasitikėčiau, savąją juk žinai, o ten kad ir naujesnė, bet gali būti kupina staigmenų. Ir buvo staigmenėlė, kaip matai... Savi marškiniai visada arčiau kūno :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų